سرویس های اسپاتیفای

100 عدد فالوور واقعی

2,250 تومان

100 عدد سرچ پلی پریمیوم

2250 تومان

100 عدد پکیج پلی monetized

2250 تومان

100 عدد پلی لیست

4,500 تومان

100 عدد پلی موزیک

1,800 تومان

100 عدد سیو ترک / آلبوم

4,500 تومان

100 عدد شنوندگان ماهانه فرانسه

13500 تومان

100 عدد شنوندگان ماهانه کانادا

13500 تومان

100 عدد شنوندگان ماهانه آمریکا

13500 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق میگردد . جهت کسب اطلاع بیشتر میتوانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی در جدول آن درج شده است هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نامحدود است. اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می‌توانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوورهایتان در مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

خرید لایک تردز

خرید سرویس های اسپاتیفای و کسب درآمد از اسپاتیفای

کسب درآمد از اسپاتیفای که یکی از محبوب ترین پلتفرم های موسیقی در جهان می‌باشد به راحتی با خرید سرویس های اسپاتیفای امکانپذیر می‌باشد که در زمینه موسیقی فعالیت دارد و به شما این امکان را می‌دهد که مجموعه ای از میلیون ها ترک و پلی لیست را داشته باشید و اگر شما در هر زمینه ای از موسیقی از جمله خوانندگی در هر سبکی، نوازندگی، ریمیکس و یا هنرهای دیگر که در زمینه موسیقی می باشد از جمله بیت باکس که امروزه در میان کاربران طرفداران زیادی پیدا کرده است و روز به روز این حرفه از موسیقی قوی تر شده است.

سرویس های اسپاتیفای برای تمامی کسانی که در زمینه موسیقی هنری دارند می تواند بستری باشد تا صدای خود و سازهای خود را به گوش همگان برساند.

در بسیاری موارد در بعضی از کشورها به خصوص کشورهای اسلامی از جمله ایران، بعضی از سبک های موسیقس از جمله رپ و هیپ هاپ و راک و غیره، مجوز فعالیت به صورت سایر هنرمندان را نداشته و اجازه انتشار آلبوم و اجرای به صورت کنسرت را نداشته و باید به صورت زیر زمینی به فعالیت خود ادامه دهند که سال ها طول می کشد که به گوش همگان برسد و معروف شود، مگر این که مهاجرت کرده و از آزادی عمل برخوردار شود تا بعد از آن، همه با نام و آثار او آشنا شوند.

در گذشته برای معروف شدن و شناخته شدن و تبدیل شدن به یک آرتیست باید سال ها تلاش می‌کردند تا بعد از چند سال بالاخره خوانندگان به مرحله کسب درآمد از موسیقی و آهنگ های خود می‌رسیدند و موفقیت در موسیقی یک شبه اتفاق نمی‌افتاد.

اما امروزه با توجه به این که برای راحتی و سهولت کار هنرمندان و بریدن دست دلالان موسیقی که درآمدشان از خود هنرمندان بیشتر است و هزینه های بالای استودیو های ضبط که بسیاری از هنرمندان را به دلیل نداشتن توان پرداخت این هزینه های گزاف در ابتدای حرفه خود که هنوز به مرحله درآمد زایی نرسیده اند، از هدف خود دور کرده و بسیاری از استعدادها نهان مانده اند.

معروفیت در اسپاتیفای با خرید سرویس های اسپاتیفای

اما با توجه به این که امروزه کسب و کار اینترنتی بسیار پرطرفدارشده است و هر شرکت و هلدینگ بزرگی علاوه بر دفتر ثابت خود در رسانه های اینترنتی مختلف نیز فعالیت داشته تا به کسب وکار خود رونق بیشتری دهند.

چرا که همین شبکه های اجتماعی به گونه ای پنجره ای برای تبلیغ رایگان کسب و کار شما می‌باشند. در زمینه موسیقی نیز اپلیکیشن های موسیقی مختلفی طراحی و ساخته شده اند تا تمامی هنرمندان از هر نژاد و ملیتی با عضویت در این پلتفرم بدون کوچکترین محدودیتی آثار خود را به اشتراک گذاشته و بدون معروف بودن حتی به کسب درآمد دلاری برسید.

این پلتفرم به ازای هر پلی و سیو و لایک درصدی از هزینه را کسر کرده و مابقی به صورت ماهیانه به حساب کاربری شما واریز می شود بنابراین هر چه در ماه بیشتر فعالیت داشته باشید و یا از پلی و سیو بیشتری برخوردار باشید درآمدتان به همان اندازه بیشتر خواهد شد که برای بالا بردن کسب درآمد خود در این اپلیکیشن باید یک سری عوامل را مد نظر قرار دهید.

یکی از عوامل، بازاریابی خوب می باشد که می توانید در سایر شبکه های اجتماعی اینستاگرام و توییتر و فیسبوک، پروفایل اسپاتیفای خود را تبلیغ کرده و یا ترکی که می خواهید به اشتراک بگذارید را از قبل در سایر شبکه های اجتماعی خود تبلیغ کنید. همچنین انتشار صحیح ترک خود بر کسب درآمد شما بی تاثیر نمی باشد.

چرا که شما باید در پر ترافیک ترین تایم این اپلیکیشن ترک خود را آپلود کنید تا از پلی و سیو و لایک بیشترب برخوردار شده و درآمد بیشتری کسب نمایید. از نظر اسپاتیفای کسب درآمد شما به تمرکز شما بر تعداد استریم ، آهنگ های پلی لیست و به دست آوردن فالوور معطوف می گردد.

بنابراین باید پروفایل و بیو شما از عکس و محتوای خوبی برخوردار باشد که این دو نشان دهنده حرفه ای بودن شما و ذوق هنری شما می باشد و جذب کننده فالوور ها نیز است. در تمامی مراحل وب سایت ایرانی لایک می تواند در کنار شما بوده و با ارايه سرویس های اسپاتیفای در افزوده شدن به کسب درآمد دلاری شما کمک کند.

استریم اسپاتیفای خود را به اوج برسانید

استریم اسپاتیفای به معنی شنیده شدن آهنگ ها بدون پرداخت هزینه و دانلود کردن توسط کاربران عضو شده در این اپلیکیشن موسیقی می باشد. کاربران عضو شده در اسپاتیفای می توانند هم با اکانت رایگان 30 روزه و هم اکانت پرمیوم برای استریم استفاده نمایید.

شما اگر دوستی دارید که به روز ترین آهنگ ها را دنبال می کند و گوش می کند و می خواهید بدانید در حال گوش کردن به چه آهنگ هایی می باشند می توانید آن شخص را فالوو کرده و به آن آهنگ ها گوش فرا دهید.

حال اگر شما جزو آرتیست ها هستید و ترک خود را استریم کردید برای بالا بردن استریم خود که پلی زیادی بگیرد و جزو تاپ لیست ها قرار بگیرد، می توانید از سرویس های اسپاتیفای وب سایت ایرانی لایک استفاده کنید. از جمله سرویس های اسپاتیفای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید پخش پلی لیست اسپاتیفای ایرانی لایک

خرید سرچ پلی پرمیوم ایرانی لایک

خرید پلی موزیک اسپاتیفای ایرانی لایک

خرید پکیج پلی monetized ایرانی لایک

خرید سیو ترک و آلبوم ایرانی لایک

خرید فالوور واقعی اسپاتیفای ایرانی لایک

سرویس های اسپاتیفای مورد نظر را خریداری کرده و استفاده نموده تا به بهترین نحو به نتیجه رسیده  و تعداد فالوور خود را بالا برده و از پلی و پخش بیشتری برخوردار شده و کسب درآمد دلاری خود را نیز بالا ببرید.

سرویس های اسپاتیفای از سایت معتبر ایرانی لایک

اگر از فالوورهای بالایی برخوردار باشید و یا از طریق سایت ایرانی لایک هزاران فالوور واقعی و فعال اسپاتیفای را به اکانت خود بیافزایید و از ترک ها و پلی لیست موجود در اکانت شما بازدید نمایند در صورتی که رضایتشان را جلب کنید و پلی لیست شما به روز باشد و هر هفته پلی لیست خود را تغییر داده و به روز نمایید دیگر فالوورهای شما به شما اعتماد کرده که به روز ترین آهنگ ها ی ایرانی و خارجی در پلی لیست شما یافت می شود.

پس دیگر خودشان به دنبال آن آهنگ ها نرفته و مستقیما به اکانت شما مراجعه کرده و با پلی کردن پلی لیست شما ، می توانید علاوه بر صاحب ترک، شما نیز به کسب درآمد بپردازید. جدیدا برای بالا بردن بازدید و پلی استریم، استریم پارتی برگذار می کنند یعنی در یک زمان مشخص و از قبل تعیین شده تعداد زیادی از کاربران با هم یک موزیک را پلی کرده و گوش می دهند.

پاسخ به متداولترین سوال کاربران که چگونه در اسپاتیفای استریم کنیم

چگونه در اسپاتیفای استریم کنیم، یکی از متداولترین سوالات کاربران اپلیکیشن اسپاتیفای می باشد که در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد. بنابراین تا انتها همراه ایرانی لایک باشید.

ابتدا باید یک اکانت بسازید و وارد اسپاتیفای شوید و اسم کسی که می خواهید آهنگ و یا آهنگ هاشو استریم کنید جست و جو کرده که برای اطمینان از کیفیت آهنگ و اصل بودن آن باید به این نکته توجه کنید که اکانت اصلی آرتیست ها و سلبرتی ها تیک آبی دارد که بعد از اطمینان از اکانت مورد نظر می توانید آن را فالوو کرده و بعد از این که وارد اکانت خواننده شدید آهنگ و یا آلبومی که به اشتراک گذاشته را انتخاب کرده و روی گزینه shuffle now  یا shuffle play  کلیک کنید.

اگر خود شما یک ترک ساخته اید و می خواهید در پلتفرم اسپاتیفای به اشتراک بگذارید هنگام آپلود کردن ترک خود را در حال استریم قرار دهید که تمامی کاربران با اکانت رایگان و اکانت پرمیوم می توانند ترک شما را بدون دانلود پلی نمایند و گوش کنند.

در غیر این صورت کاربرانی که پرمیوم می باشند تنها می توانند از ترک شما را دانلود کرده و پخش نمایند و کاربران با اکانت رایگان به ترک شما دسترسی نخواهند داشت. اپلیکیشن اسپاتیفای بر روی دستگاه هایی مانند تلفن های هوشمند، کامپیوتر ها، تبلت ها، اسپیکرها، تلویزیون های هوشمند و حتی سیستم خودروها قابل استفاده می‌باشد.

اگر شما جزو اکانت های رایگان می باشید آهنگ های استریم را هم در حالت آفلاین نمی‌توانید گوش دهید و باید حتما باید اینترنت وصل باشد اما برای کاربران پرمیوم این امکان فراهم شده است که آهنگ های پرمیوم را پس از یک بار گوش دادن و سیو کردن در دفعات بعد در حالت آفلاین نیز می توانند گوش کنند.

4.2/5 - (40 امتیاز)
Shopping Basket