قبل از خرید 👇

پس از خرید 👇

خرید سابسکرایب واقعی با 30 روز ضمانت
هر 100 عدد: 135,000 تومان
خرید لایک 100% واقعی یوتیوب
هر 100 عدد: 6,299 تومان
خرید کامنت متن دلخواه یوتیوب
هر 1 عدد: 400 تومان
ویو بسیار با کیفیت یوتیوب
هر 100 عدد: 6,299 تومان
خرید پکیج واچ تایم (monetize)
هر 100 عدد: 54,000 تومان

معتبرترین مرجع ارائه دهنده سرویس های یوتیوب

فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک یکی از مطمئن ترین و با سابقه ترین سایت های ارائه دهنده سرویس های یوتیوب می باشد. شما می توانید تمامی سرویس های یوتیوب از جمله خرید سابسکرایب واقعی با 30 روز ضمانت، خرید لایک 100% واقعی یوتیوب، خرید کامنت متن دلخواه یوتیوب، ویو بسیار با کیفیت یوتیوب و همچنین خرید پکیج واچ تایم (monetize) را با ارزانترین قیمت ممکن و در عین حال بالاترین کیفیت از فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک تهیه نموده و با خیالی آسوده برای افزایش پیشرفت اکانت یوتیوب خود و رسیدن به مرحله کسب درآمد دلاری استفاده نمایید.

همان طور که همه می‌دانید پلتفرم یوتیوب یکی از بزرگترین و پر طرفدارترین بسترها برای به اشتراک گذاشتن ویدیو می باشد. اکثر افراد سرشناس و سیاستمداران از این پلتفرم برای رساندن هر چه سریعتر پیام خود به دنیا استفاده می‌کنند. همچنین بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی در این پلتفرم به منظور کسب درآمد دلاری در حال فعالیت می‌باشند.

با توجه به مسئله درآمد زایی این پلتفرم از سخت گیرانه ترین قوانین برخوردار می باشد. چرا که قرار است در قبال ساعات بازدید کاربران دیگر از ویدیو شما به شما دلار پرداخت نماید. بنابراین بسیار مهم است از کدام مرجع، خدمات یوتیوب خود را تهیه می نمایید.

 فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک با کیفیت ترین و قوی ترین سرویس های یوتیوب را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. تمامی سابسکرایب ها واقعی می باشند و تمامی لایک‌های سرویس خرید لایک یوتیوب از اکانت‌های معتبر می‌باشند. همچنین سرویس خرید کامنت با متن دلخواه یوتیوب تماما توسط کاربران واقعی و فعال برای ویدیو شما ارسال خواهد شد. همچنین سرویس خرید لایک فروشگاه ایرانی لایک، صد در صد توسط کاربران با اکانت واقعی و فعال انجام می شود تا در نظر ربات های جست و جوگر شبکه اجتماعی یوتیوب اکانت شما ربات تشخیص داده نشود.

خدمات و سرویس های یوتیوب

عوارض و عواقب خرید سرویس های یوتیوب فیک

یکی از مسائلی که بسیار برای اکانت یوتیوب شما زیان بار می باشد، استفاده از سرویس های یوتیوب فیک از سایت های غیر معتبر و ناشناخته می باشد. هنگام خرید هر یک از سرویس های یوتیوب مطمئن شوید خدمات یوتیوب با کیفیت را از یک سایت معتبر و مطمئن دریافت خواهید کرد. حتما در مورد مرجع مورد نظر تحقیقات لازم را انجام دهید. ربات های جست و جوگر یوتیوب بسیار روی اکانت های فیک حساس می باشد و سریعا تشخیص می دهند.

 در صورتی که تعداد زیادی اکانت فیک در مدت زمان کمی اکانت یوتیوب شما را فالو کنند، یا برای شما کامنت بگذارند و یا شما را لایک کنند، پلتفرم یوتیوب حساب کاربری شما را مسدود و به حالت تعلیق در می آورد.

از آنجایی که هر یک از سرویس های یوتیوب فیک خریداری شده به یک باره به حساب کاربری شما افزوده می شوند، بنابراین موجب جلب توجه و حساسیت ربات های جست و جوگر می شوند و حساب کاربری شما تحت نظر گرفته خواهد شد و حتی در اولین مرتبه استفاده از سرویس های فیک و بی کیفیت ممکن است حساب کاربری خود را از دست دهید.

از آنجایی که شما قصد درآمد دلاری از شبکه اجتماعی یوتیوب را دارید، در صورت استفاده از سرویس های فیک و مسدود شدن حساب کاربری شما، ممکن است درخواست شما برای کسب درآمد مورد تایید پلتفرم یوتیوب قرار نگیرد. بنابراین کاملا در انتخاب مرجع و سرویس های یوتیوب با کیفیت دقت لازم را داشته باشید.

 رسیدن به مرحله کسب درآمد دلاری شرایط و ضوابط خاص خود را دارد که باید مطابق این شرایط پیش بروید تا به این مرحله برسید. شما باید مطابق به قوانین یوتیوب ویدیو دارای مدت زمان مشخص شده و همچنین تعداد سابسکرایب مشخص و از همه مهمتر در بازه زمانی یک ماهه از چند هزار ساعت واچ تایم برخوردار شوید. عموما در ابتدای کار شاید در نظر کاربران این شبکه اجتماعی رسیدن به مرحله کسب درآمد دلاری در یک بازه زمانی بسیار کوتاه، آن هم با این قوانین سخت، غیر ممکن و محال به نظر برسد.

4.7/5 - (3 امتیاز)