سرویس های یوتیوب

100 عدد سابسکرایب واقعی

45000 تومان

100 عدد لایک 100% واقعی

9000 تومان

10 عدد کامنت متن دلخواه

4,050 تومان

100 عدد ویو بسیار با کیفیت

11200 تومان

100 عدد پکیج واچ تایم

63000 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی در جدول آن درج شده است هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نامحدود است. اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می‌توانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوور هایتان در مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

سرویس های یوتیوب

خدمات و سرویس های یوتیوب

فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک یکی از مطمئن ترین و با سابقه ترین سایت های ارائه دهنده سرویس های یوتیوب (YouTube SMM) می‌باشد. شما می‌توانید تمامی سرویس های یوتیوب از جمله خرید سابسکرایب واقعی با 30 روز ضمانت، خرید لایک 100% واقعی یوتیوب، خرید کامنت متن دلخواه یوتیوب، ویو بسیار با کیفیت یوتیوب و همچنین خرید پکیج واچ تایم (monetize) را با ارزانترین قیمت ممکن و در عین حال بالاترین کیفیت از فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک تهیه نموده و با خیالی آسوده برای افزایش پیشرفت اکانت یوتیوب خود و رسیدن به مرحله کسب درآمد دلاری استفاده نمایید.

همان طور که همه می‌دانید پلتفرم یوتیوب یکی از بزرگترین و پر طرفدارترین بسترها برای به اشتراک گذاشتن ویدیو می‌باشد. اکثر افراد سرشناس و سیاستمداران از این پلتفرم برای رساندن هر چه سریعتر پیام خود به دنیا استفاده می‌کنند. همچنین بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی در این پلتفرم به منظور کسب درآمد دلاری در حال فعالیت می‌باشند.

با توجه به مسئله درآمد زایی این پلتفرم از سخت گیرانه ترین قوانین برخوردار می باشد. چرا که قرار است در قبال ساعات بازدید کاربران دیگر از ویدیو شما به شما دلار پرداخت نماید. بنابراین بسیار مهم است از کدام مرجع، خدمات یوتیوب خود را تهیه می‌نمایید.

فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک با کیفیت ترین و قوی ترین سرویس های یوتیوب را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. تمامی سابسکرایب ها واقعی می‌باشند و تمامی لایک‌های سرویس خرید لایک یوتیوب از اکانت‌های معتبر می‌باشند. همچنین سرویس خرید کامنت با متن دلخواه یوتیوب تماما توسط کاربران واقعی و فعال برای ویدیو شما ارسال خواهد شد. همچنین سرویس خرید لایک فروشگاه ایرانی لایک، صد در صد توسط کاربران با اکانت واقعی و فعال انجام می‌شود تا در نظر ربات های جست و جوگر شبکه اجتماعی یوتیوب اکانت شما ربات تشخیص داده نشود.

خدمات و سرویس های یوتیوب

عوارض و عواقب خرید سرویس های یوتیوب فیک

یکی از مسائلی که بسیار برای اکانت یوتیوب شما زیان بار می‌باشد، استفاده از سرویس های یوتیوب فیک از سایت های غیر معتبر و ناشناخته می‌باشد. هنگام خرید هر یک از سرویس های یوتیوب مطمئن شوید خدمات یوتیوب با کیفیت را از یک سایت معتبر و مطمئن دریافت خواهید کرد. حتما در مورد مرجع مورد نظر تحقیقات لازم را انجام دهید. ربات های جست و جوگر یوتیوب بسیار روی اکانت های فیک حساس می‌باشد و سریعا تشخیص می‌دهند.

در صورتی که تعداد زیادی اکانت فیک در مدت زمان کمی اکانت یوتیوب شما را فالو کنند، یا برای شما کامنت بگذارند و یا شما را لایک کنند، پلتفرم یوتیوب حساب کاربری شما را مسدود و به حالت تعلیق در می‌آورد.

از آنجایی که هر یک از سرویس های یوتیوب فیک خریداری شده به یک باره به حساب کاربری شما افزوده می‌شوند، بنابراین موجب جلب توجه و حساسیت ربات های جست و جوگر می‌شوند و حساب کاربری شما تحت نظر گرفته خواهد شد و حتی در اولین مرتبه استفاده از سرویس های فیک و بی کیفیت ممکن است حساب کاربری خود را از دست دهید.

از آنجایی که شما قصد درآمد دلاری از شبکه اجتماعی یوتیوب را دارید، در صورت استفاده از سرویس های فیک و مسدود شدن حساب کاربری شما، ممکن است درخواست شما برای کسب درآمد مورد تایید پلتفرم یوتیوب قرار نگیرد. بنابراین کاملا در انتخاب مرجع و سرویس های یوتیوب با کیفیت دقت لازم را داشته باشید.

رسیدن به مرحله کسب درآمد دلاری شرایط و ضوابط خاص خود را دارد که باید مطابق این شرایط پیش بروید تا به این مرحله برسید. شما باید مطابق به قوانین یوتیوب ویدیو دارای مدت زمان مشخص شده و همچنین تعداد سابسکرایب مشخص و از همه مهمتر در بازه زمانی یک ماهه از چند هزار ساعت واچ تایم برخوردار شوید. عموما در ابتدای کار شاید در نظر کاربران این شبکه اجتماعی رسیدن به مرحله کسب درآمد دلاری در یک بازه زمانی بسیار کوتاه، آن هم با این قوانین سخت، غیر ممکن و محال به نظر برسد.

4.9/5 - (7 امتیاز)
Shopping Basket