چگونه در توییتر تبلیغات کنیم؟

در جایی که همه در حال تبلیغات در توییتر هستند دیده شوید   .

با تبلیغات YouTube ، به مشتریان بالقوه برسید و از آنها بخواهید هنگام تماشای ویدیوها یا جستجوی فیلم ها در YouTube اقدام کنند – و فقط در صورت تمایل هزینه پرداخت کنند .

به افرادی که بیشترین اهمیت را دارند برسید

چندین راهکار جهت تبلیغات در توییتر با سایت ایرانی لایک همراه باشید  .

  1. مسابقات را اجرا کنید

مسابقات یکی دیگر از روش های عالی برای جذب مخاطب است. با استفاده از یک ویدیو ، می توانید داده های بیننده را جمع آوری کنید ، پسندیدن یا نظر را تشویق کنید و مشترکان را به دست آورید.

ما یک پست کامل وبلاگ در مورد استفاده حداکثری از مسابقات YouTube داریم. اما برخی از غذاهای سریع شامل:

  • با یک هدف مشخص شروع کنید
  • به قوانین و محدودیت های مسابقه YouTube احترام بگذارید
  • جایزه ای را انتخاب کنید که بینندگان شما واقعاً از آن لذت خواهند برد
  • دسترسی خود را با سایر کانالهای اجتماعی به حداکثر برسانید
  • از ابزاری مانند Hootsuite برای YouTube استفاده کنید

2. در اجتماع فعال باشید

YouTube همه چیز در مورد یافتن جایگاه خاص شما و ایجاد پیروان خود در آن است.

در کانالهایی مشترک شوید که مخاطبان مشابه شما را هدف قرار می دهد. محتوای آنها را تماشا ، پسندیده و به اشتراک بگذارید نظرات متفکرانه ای را بنویسید یا آنها را در فیلم های خود ذکر کنید.

این نه تنها به شما درک بهتری از رقابت شما می دهد ، بلکه می تواند به شما در جذب بینندگان جدید کمک کند.

3. کار با برند های معتبر و معروف

مشارکت تجاری راه دیگری برای گسترش دامنه دسترسی شماست. وقتی ایده ی جدید و خلاقانه ای ندارید ، می توانند به شما کمک کنند محتوای جدیدی کشف نمایید .

اما هر مشارکت موفق یک قانون طلایی دارد: معتبر باشید.

مارک هایی را شناسایی کنید که نشان دهنده شخصیت و نیازهای مخاطبان شما هستند. آیا منطقی است که با آنها شریک شوید؟ آیا برای بینندگان شما ارزشی فراهم می کند؟

اگر نه ، به جستجو ادامه دهید. ویدئوهای تبلیغات در توییتر غیر معتبر می توانند صدمه بیشتری نسبت به فایده داشته باشند.

4. به دستورالعمل های جامعه احترام بگذارید

YouTube به دلیل افزایش تعداد کاربران زیر سن قانونی ، محتوای نامناسب را سخت مورد سختگیری قرار می دهد.

چیزی را ارسال نکنید که دوست ندارید برادر کوچک شما ببیند. در غیر این صورت ، ویدیوی شما پرچم گذاری می شود و از ویژگی توصیه تبلیغات در توییتر حذف می شود. اگر هرگز مطمئن نیستید ، ابتدا دستورالعمل های انجمن را دوباره بررسی کنید.

تبلیغات در توییتر

5. یک سری ایجاد کنید

ثبات نتیجه می دهد. فیلم ها را با یک برنامه منظم ارسال کنید تا بینندگان بار دیگر و بار دیگر به کانال شما بازگردند.

برای بهترین نتایج یک نام جذاب و مناسب کلمات کلیدی برای مجموعه خود انتخاب کنید. یک تصویر کوچک سفارشی ایجاد کنید تا هر یک از ویدیوهای این مجموعه در یک شکل ظاهری و یکسان داشته باشند.

مشترکین را هر روز با محتوای جدید مانند “اخبار امشب”  درگیر می کند.

a series of Vice News Tonight videos

6. لیست های پخش

لیست های پخش یک روش عالی برای جلب توجه افرادی است که بیشتر از یکباره محتوای شما را تماشا می کنند. به این دلیل که این مجموعه ها کمی اعتیاد آور هستند. به محض پایان یک ویدیو ، فیلم بعدی شروع می شود.

لیست های پخش نیز به قابلیت کشف کمک می کنند. فیلم های موجود در لیست پخش به احتمال زیاد در ستون فیلم های پیشنهادی YouTube نشان داده می شوند. بعلاوه ، عناوین لیست پخش مکانی عالی برای افزودن کلمات کلیدی است.

به دو روش می توانید لیست پخش موثری ایجاد کنید:

  1. در صفحه کانال خود ، ویدیوهای موجود را در یک موضوع مشترک با هم گروه کنید. این باعث می شود بینندگان در کانال شما باشند و نه رقبا.
  2. فیلم ها را از سایر افراد تأثیرگذار یا شرکای مرتبط جمع آوری کنید. این به بینندگان شما نشان می دهد که شما “در جریان هستید” و آنها را ترغیب می کند لیست های پخش خود را به اشتراک بگذارند.

لیست پخش “How To Make LE” LEGO بینندگان را ساعت ها تماشا می کند.

Lego's YouTube playlist

7. به زندگی ادامه دهید

YouTube  در میان سیستم عامل های پخش جریانی مستقیم محبوب ترین است. با ایجاد محتوایی که واقعاً بینندگان را درگیر خود کند ، از این مزیت استفاده کنید.

وبینارها ، پرسش و پاسخ و رویدادها همه به صورت زنده کار می کنند. مرور YouTube Live یکی دیگر از روش های عالی برای الهام گرفتن است.

8. یک تماس برای اقدام اضافه کنید

برای استفاده بیشتر از مخاطبان سخت کوش خود ، یک CTA عالی در ویدیوی خود قرار دهید.

شاید شما بخواهید بینندگان خود را به لایک یا اشتراک ویدیوی خود سوق دهید. شاید شما بخواهید که آنها بر روی وب سایت شما کلیک کنند. هرچه “بپرسید” ، بهترین CTA ها همیشه واضح ، جذاب و فوری هستند.

YouTube  به تازگی افزونه جدیدی برای اقدام برای تبلیغات در جریان پخش کرده است. اما همچنین روش های رایگان زیادی برای افزودن CTA به فیلم ها وجود دارد:

اشاره مستقیم میزبان: به دوربین نگاه کنید و به بینندگان بگویید که می خواهید چه کاری انجام دهند.

توضیحات ویدئو: از بینندگان بخواهید که ویدیوی شما را در توضیحات تبلیغات در توییتر نظر دهند ، به اشتراک بگذارند یا دوست داشته باشند.

9. کانال خود را متقابل تبلیغ کنید

برای ایجاد جامعه در اطراف کانال خود ، با مخاطبان خارج از YouTube تماس بگیرید. روش هایی را برای ادغام فیلم ها در وبلاگ ، خبرنامه ایمیل و سایر حساب های رسانه های اجتماعی خود بیابید.

روش های خلاقانه زیادی برای عبور از تبلیغ وجود دارد که شامل ارسال دو پیام یکسان نیست. اما در اینجا چند ایده ساده برای شروع کار آورده شده است:

شبکه های اجتماعی و تبلیغات در توییتر

استراتژی های مختلف اجتماعی برای سیستم عامل های تبلیغات در توییتر مختلف به خوبی کار می کنند. ابزارهایی مانند Hootsuite می توانند به ساده سازی این روند کمک کنند – به خصوص اگر از رسانه های اجتماعی مختلف زیادی استفاده می کنید.

مشخصات ویدئویی پیشنهادی را برای هر سیستم عامل بررسی کنید و سپس ویدیوی خود را مطابق با آن بهینه کنید. باز هم ، اطمینان حاصل کنید که ظاهر و احساس کلی برند شما در همه جا سازگار است. و اطمینان حاصل کنید که هر بار که پست می کنید از زیرنویس های مختلف استفاده می کنید.

GIF یک راه جالب برای تبلیغ فیلم های YouTube در تبلیغات در توییتر است.

وبلاگ نویسی

آیا وب سایت شما وبلاگ دارد؟ ویدیوها را به همراه رونویسی که قابل جستجو هستند در پست های خود قرار دهید. با این کار هم بازدید ویدیو و هم صفحه افزایش می یابد.

همچنین می توانید از وبلاگ خود برای تولید ایده های محتوای تبلیغات در توییتر جدید برای کانال خود استفاده کنید. از Google Analytics برای یافتن پست هایی که بیشترین بازدید را دارند استفاده کنید. آیا راهی برای ایجاد یک فیلم در آن موضوع وجود دارد؟

نتیجه نهایی را در خود پست قرار دهید. با تشویق خوانندگان برای بررسی کانال YouTube ، این به وبلاگ شما ارزش افزوده می دهد.

بازاریابی ایمیلی

ایمیل ممکن است مدرسه قدیمی باشد ، اما موثر است. 66٪ از بازاریابان تبلیغات در توییتر می گویند که ایمیل ارزش سرمایه گذاری را دارد.

یک لیست ایمیل از مشترکان YouTube ایجاد کنید. سپس ، هر بار که محتوای جدیدی ارسال می کنید ، سر به سر آنها بگذارید. این یک روش آسان برای افزایش تعداد مشاهده ویدیوی شما در اوایل است. این ، به نوبه خود ، الگوریتم توصیه YouTube را شروع می کند.

شما می توانید از امضای ایمیل خود نیز استفاده کنید. یک لینک تبلیغات در توییتر ساده به کانال YouTube شما در زیر نام شما یک روش غیرمستقیم برای به دست آوردن مشترکان است.

ما توصیه می کنیم از یک نماد ساده به جای یک URL طولانی و با ظاهری ناخوشایند استفاده کنید.

10. کانال خود را تبلیغ کنید ، نه فقط فیلم های خود

می دانید مرجع دامنه چگونه بر اقتدار صفحه تأثیر می گذارد؟ در مورد ویدئوها نیز همین مورد وجود دارد.

با تبلیغ کانال خود به طور کلی و همچنین فیلم های منفرد خود ، از این مزیت استفاده کنید. برای مشترکین فشار وارد کنید و هر کجا که می توانید به حساب خود پیوند دهید. این به ویدیوهای شما کمک می کند تبلیغات در توییتر تا در جستجوی YouTube و Google رتبه بالاتری داشته باشند.

11. از تعطیلات استفاده کنید

با پیش بینی آنچه مردم به دنبال آن هستند ، چند کره چشم اضافی برنده شوید. از تعطیلات به عنوان فرصت برای ارسال محتوای مرتبط و فیلم های پرطرفدار استفاده کنید. تعجب خواهید کرد که چقدر این استراتژی می تواند کار کند!

 22- تعادل مطالب پرطرفدار را با فیلم های تبلیغات در توییتر همیشه سبز حفظ کنید

چند فیلم بی انتها بارگذاری کنید که مشترکان شما بارها و بارها به آنها بازمی گردند. محتوای همیشه سبز محبوب شامل ، لیست ابزارها و منابع ، مجموعه آمار ، گردآوری اطلاعات و موارد دیگر است.

این نوع محتوای همیشه سبز می تواند برای سالها رتبه خوبی داشته باشد ، باعث افزایش بازدید و افزایش سئو شود.

برچسب‌ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند