خدمات اکسپلور اینستاگرام

100 عدد لایک ارزان اینستاگرام

1350 تومان

100 عدد لایک اکسپلور

4,500 تومان

100 عدد سیو اینستاگرام

450 تومان

100 عدد پکیج پیشنهادی

3,000 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی در جدول آن درج شده است هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نامحدود است. اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می توانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوور هایتان در مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

خرید لایک تردز

خرید اکسپلور اینستاگرام که امروزه مصطلح شده است در واقع شامل خرید خدمات و سرویس‌های قسمت اکسپلور اینستاگرام می‌شود. قیمت خرید سرویس‌های اکسپلور اینستاگرام ایرانی لایک و لیست خدمات اکسپلور در بالا ذکر شده است که می توانید مشاهده نمایید.

خرید اکسپلور اینستاگرام

خرید اکسپلور اینستاگرام شامل همه سرویس‌های مربوط به اکسپلور می‌باشد. نسبت به نیاز خود می‌توانید از خدمات بالا محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید. اکسپلور اینستاگرام را می توان به ویترین و یا قلب اینستاگرام بدل کرد. جایی که مجموعه‌ای از محتواها، ویدیوها، پست و آی جی تی وی در کنار یک دیگر قرار می‌گیرند. جای برای سرگرمی، پیدا کردن محتوا و پیج دلخواه است. وارد قسمت سرچ که شوید در اصل وارد قلب اینستاگرام شده اید و هر آنچه که دوست دارید را می توانید در آنجا جستجو و پیدا کنید.

مزایای رفتن به اکسپلور اینستا

خرید رفتن به اکسپلور یکی از سرویس‌های خاص در سایت ایرانی لایک می‌باشد. بهتر است برای تضمین ورود شما به اکسپلور در ساعات اولیه انتشار پست، خدمات خرید اکسپلور اینستاگرام را خریداری فرمایید. نه چندین ساعت و یا چند روز بعد با خرید رفتن به اکسپلور شانس خود را برای ورود و ماندن در اکسپلور اینستاگرام چندین برابر کنید، چرا که این سرویس ها الگوریتم های اینستا را مجاب می کند تا درهای اکسپلور را به روی پیچ شما باز کند که موجب افزایش چندین برابری بازدید از اکانتتان خواهد شد.

اکسپلور اینستاگرام

ورود به اکسپلور با خدمات خرید لایک اکسپلور اینستاگرام

خرید لایک اکسپلور ارزان و با کیفیت پکیجی از مجموعه خرید سیو اینستا، ریچ، ایمپرشن و … می‌باشد. سایت ایرانی لایک خدمات اکسپلور را به شما ارائه می‌دهد و شانس ورود شما به این قسمت را چندین برابر می‌کند. مجموعه ای سرویس‌های ریچ، سیو، شیر، را سایت ایرانی لایک با کیفیت رقابتی و حداقل قیمت ممکن برای شما فراهم شده است.

بالا بودن این تعداد سرویس‌ها شانس شما را برای رفتن به اکسپلور بیشتر می کند و می توانید از پکیج های مختلف خرید اکسپلور اینستاگرام نسبت به نیاز خود استفاده کنید. بی شک این قسمت را می توان تا حدودی جایی برای سرگرمی نام برد، با خرید خدمات اکسپلور اینستا می توانید افزایش بازدهی پست خود را چندین برابر کنید. دقت داشته باشید که رقابت همه صفحات برای ورود به اکسپلور و بالا رفتن در آن است.

خرید اکسپلور اینستاگرام

راه های ورود به اکسپلور اینستاگرام در سال ۲۰۲۴

الگوریتم های اینستاگرام برای ورود به اکسپلور به گونه ای پیاده سازی شده اند که تا کنون هیچ کسی بصورت ۱۰۰ درصد راز این الگوریتم ها را کشف نکرده است ولی با توجه به تجربه اکثر کاربران، به نتیجه رسیده اند که عوامل مختلفی برای ورود و ماندن در اکسپلور اینستاگرام وجود دارد که در ادامه به چند مورد مهم آن می پردازیم.

۱- لایک و سیو اینستاگرام

برای شروع کار باید از پست ها و محتواهای با کیفیت که جذابیت بصری داشته باشند استفاده کنید چرا پست های جذاب و کاربر پسند از اولویت های مهم الگوریتم های اینستاگرام برای ورود به اکسپلور می باشد تا مخاطبان پست های شما را لایک و سیو کرده و به اشتراک بگذارند. سایت ایرانی لایک نیز شما را در این امر یاری خواهد کرد که می توانید با خرید سرویس های لایک و سیو اینستاگرام سریعتر به هدف خود برسید.

۲- استفاده از هشتگ ها برای ورود به اکسپلور

یکی دیگر از عواملی که می توانید زودتر به اکسپلور وارد شوید استفاده از هشتگ های مناسب با محتوا و پست شما می باشد که سعی کنید هشتگ های محبوب را بکار بگیرید (هشتگ هایی که جستجوی بالایی دارند). 

۳- تعامل با کاربران و فالوورهای خود

سعی کنید با فالوورهای خود بیشتر در ارتباط باشید تا پست های شما را به اشتراک بگذارند که این کار باعث می شود نزد اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار شوید و توجه ویژه ای به پست های شما داشته باشد.

۴- همکاری با برندها و اینفلوئنسرها

همکاری کردن با اینفلوئنسرها و برندها می تواند کمک شایانی برای رشد و افزایش فالوور شما داشته باشد چرا که با اشتراک گذاری و تبلیغ پست شما، شاهد سرازیر شدن شمار زیادی کاربر به پیجتان خواهید بود و این کار شانس شما را برای ورود به اکسپلور اینستا بیشتر خواهد کرد.

نقش ریچ و ایمپرشن در ورود به اکسپلور

خرید ریچ و ایمپرشن این امکان را به شما می‌دهد که بازدهی پست های خود را هزاران برابر کنید. تکنیک ها و راه های زیادی وجود دارد تا پست شما به اکسپلور برود. اما به این نکته توجه کنید که صرفا فقط به اکسپلور اینستا رفتن پست ها مهم نیست. بلکه در اکسپلور ماندن پیج و پست شما نکته بسیار مهم و حائز اهمیتی می‌باشد. از این رو قصد داریم که با ارائه سرویس‌های با کیفیت در سایت ایرانی لایک به شما در رشد پیج و بیزینس ها کمک کنیم. با خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام میتوان گفت نه تنها به اکسپلور رفتن، بلکه در اکسپلور ماندن پیج خود کمک خواهید کرد.

اهمیت ذخیره پست در اکسپلور

خرید سیو اینستاگرام، می‌توان گفت سیو یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین گزینه های راه پیدا کردن و باقی ماندن شما در این قسمت می‌باشد. در ساعات اولیه انتشار پست هر چه قدر تعداد سیو پست شما بیشتر باشد تضمین اینکه پست شما وارد اکسپلور اینستاگرام می‌شود نیز بیشتر است. گزینه سیو یک بخش مهم و بسیار کاربردی می‌باشد که هر چند ساده است اما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و خرید سیو اینستاگرام موفقیت شما را در بارگذاری پست افزایش می‌دهد.

4.9/5 - (9 امتیاز)
Shopping Basket