حفظ حریم خصوصی و شرایط

حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی از سوی ما نحوه استفاده ما از اطلاعات شخصی شما را پوشش می دهد. ما حریم خصوصی شما را حفظ می کنیم و تمام اقدامات را برای محافظت از اطلاعات شخصی شما انجام خواهیم داد. هر گونه اطلاعات شخصی دریافت شده فقط برای تکمیل سفارش شما استفاده می شود. ما اطلاعات شخصی شما را به کسی نمی فروشیم و یا دوباره توزیع نمی کنیم. تمام اطلاعات شخصی شما رمزگذاری شده و در سرورهای امن ذخیره می شود.

شرایط و ضوابط ایرانی لایک

با ثبت سفارش در ایرانی لایک، شما به طور خودکار تمام شرایط و ضوابط فهرست شده در زیر را می‌پذیرید.
 1. هر گونه خرید شامل کامنت های سیاسی و یا غیر اخلاقی و توهین آمیز تایید نخواهد شد. همچنین خرید هر گونه خرید خدمات فالور، لایک، ویو و یا سایر خدمات برای پیج های سیاسی و غیر اخلاقی و متضاد با قوانین جمهوری اسلامی مورد تایید نخواهد بود. در چنین شرایطی این حق را دارد که در ایرانی لایک صورت مشاهده اطلاعات فرد یا گروه متخلف را به مراجع قانونی گزارش دهد .
 2. ما حق تغییر این شرایط خدمات را بدون اطلاع قبلی نداریم. از شما انتظار می رود قبل از هر گونه سفارشی، تمام شرایط و ضوابط خدمات را بخوانید تا مطمئن شوید که در مورد تغییرات یا تغییرات آتی جدید در اینده به روز باشید.
 3. با ثبت سفارش در ایرانی لایک، شما به طور خودکار تمام شرایط و ضوابط فهرست شده در زیر را می‌پذیرید.
 4. ما حق تغییر این شرایط خدمات را بدون اطلاع قبلی محفوظ می داریم. از شما انتظار می رود قبل از هر گونه سفارشی، تمام شرایط خدمات را بخوانید تا مطمئن شوید که در مورد تغییرات یا تغییرات آتی به روز هستید.
 5. شما فقط از وب‌سایت ایرانی لایک به‌گونه‌ای استفاده خواهید کرد که از همه توافق‌های منعقد شده با اینستاگرام / فیس‌بوک / توییتر / یوتیوب / سایر سایت‌های رسانه اجتماعی در صفحه شرایط خدمات فردی آنها پیروی کند. نرخ جهانی فالوور در هر زمان بدون اطلاع قبلی ممکن است تغییر کند.
 6. سیاست پرداخت/بازپرداخت در صورت تغییر نرخ به قوت خود باقی می ماند. ایرانی لایک زمان تحویل هیچ خدماتی را تضمین نمی کند. ما بهترین تخمین خود را برای زمان تحویل سفارش ارائه می دهیم. این فقط یک تخمین است و اگر فکر می‌کنید سفارش‌هایی که در حال پردازش هستند، زیاد طول می‌کشد، ایرانی لایک مبلغی را بازپرداخت نمی‌کند. ایرانی لایک سخت تلاش می کند تا دقیقاً همان چیزی را که فروشندگان مجدد از ما انتظار دارند ارائه دهد. در این صورت، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در صورت لزوم انجام سفارش، نوع سرویس را تغییر دهیم.
privacy and policy

سلب مسئولیت:

ایرانی لایک هیچ مسئولیتی در قبال خساراتی که ممکن است به شما یا کسب و کارتان وارد شود نخواهد داشت. اطمینان حاصل کنید که نمایه URL شما نام کاربری را در حین سرویس تغییر نمی دهد، زیرا URL برای تکمیل سفارش صحیح نیست، یا سرور با خطای اطلاعات تغییر کاربر تکمیل می شود.

بدهی ها:

ایرانی لایک به هیچ وجه در قبال هرگونه تعلیق حساب یا حذف تصویر توسط اینستاگرام یا توییتر یا فیس بوک یا یوتیوب یا سایر رسانه های اجتماعی مسئول نیست. privacy

خدمات :

 • ایرانی لایک فقط برای تبلیغ حساب اینستاگرام / توییتر / فیس بوک یا اجتماعی شما استفاده می شود و فقط “ظاهر” شما را تقویت می کند.
 • ما تضمین نمی کنیم که فالوورهای جدید شما با شما تعامل داشته باشند، ما فقط به شما تضمین می کنیم که دنبال کنندگانی را که برای آنها هزینه می کنید دریافت کنید.
 • ما تضمین نمی‌کنیم که 100% حساب‌های ما دارای یک تصویر نمایه، بیوگرافی کامل و تصاویر آپلود شده باشند، اگرچه تلاش می‌کنیم این موضوع را برای همه حساب‌ها واقعی کنیم.
 • شما هیچ چیزی را در سایت ایرانی لایک آپلود نخواهید کرد، از جمله برهنگی یا مطالبی که برای اینستاگرام / توییتر / فیس بوک یا جامعه رسانه های اجتماعی پذیرفته نشده یا مناسب نیست.
 • حساب های خصوصی بازپرداخت نمی شوند! لطفاً قبل از سفارش از عمومی بودن حساب خود اطمینان حاصل کنید.
 
امتیاز کاربران