👉 قبل از شروع خرید

پس از خرید 👈

خرید ویو استوری اینستاگرام
هر 100 عدد: 450 تومان

خدمات بازدید استوری اینستاگرام فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک

فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک یکی از معتبرترین مراجع ارائه دهنده خدمات شبکه اجتماعی اینستاگرام به خصوص خدمات گوناگون استوری اینستاگرام می باشد. فروشگاه ایرانی لایک با در اختیار داشتن سرورهای اختصاصی متعق به خود ، جزو معدود سایت هایی می باشد که توان قیمت گذاری به صورت مستقل و بدون واسطه را دارد که یکی از بزرگترین مزیت های فروشگاه ایرانی لایک می باشد. بنابراین تمامی خدمات استوری فروشگاه ایرانی لایک ، ارزان ترین خدمات در قبال کیفیت بی نظیر آن می باشد.

فروشگاه ایرانی لایک بهترین و قویترین محصولات را با ارزان ترین قیمت ها و به صورت تضمینی در اختیار کاربران قرار می دهد. این فروشگاه با به کارگیری تیم مجرب و حرفه ای و ارائه خدمات با کیفیت و واقعی به فکر امنیت پیج شما در نظر ربات های جست و جو گر اینستاگرام می باشد.

از جمله خدمات پر کاربرد و پر طرفدار فروشگاه ایرانی لایک می توان محصول خرید ویو استوری اینستاگرام را نام برد. بازدید استوری اینستاگرام به این صورت می باشد که فروشگاه ایرانی لایک تمامی مخاطبانی را که جهت ویو یا بازدید استوری شما تا میزان سقف مورد نیاز در اختیار شما می گذارد، صددرصد واقعی و فعال می باشند.

تمامی کاربران دارای عکس پروفایل و پست و استوری می‌باشند و بدون کوچکترین زیانی برای پیج شما موجب افزایش ویو و رای نظر سنجی استوری ایسنتاگرام شما خواهند شد. فروشگاه ایرانی لایک به هیچ عنوان برای رای نظر سنجی و همچنین ویو استوری شما از کاربران با پیج های جعلی و فیک استفاده نخواهد کرد.

در صورتی که شما چند استوری گذاشته باشید ، پس از خرید ویو استوری از فروشگاه ایرانی لایک ، بازدیدها بر روی تمامی استوری های فعال در حال حاضر اعمال می شود. بعد از اعمال سرویس خریداری شده از فروشگاه ایرانی لایک ، اگر استوری دیگری منتشر نمایید دیگر بازدید نخواهد خورد و باید مجدد اقدام به خرید سین استوری نمایید.

بنابراین دقت کنید اگر قصد دارید یک استوری خاص شما از ویو بالایی برخوردار باشد تا زمان تکمیل شدن سفارش خود اقدام به گذاشتن استوری دیگری نکنید.

اپلیکیشن اینستاگرام جدیدا یک قابلیت را اضافه کرده است که استوری شما نیز در صورت بازدید بالا وارد صفحه اکسپلور شود. سرویس ویو استوری فروشگاه ایرانی لایک با توجه به کیفیت بالایی که دارد نه تنها استوری شما را روانه صفحه اکسپلور خواهد کرد حتی بعد از اتمام محصول ذکر شده همچنان موجب جذب بازدید دیگر مخاطبان خواهد شد.

 

استوری اینستاگرام

خرید رای نظرسنجی استوری = بالا بردن تعامل و فروش پیج شما

بسیاری از پیج های کاری علاوه بر پست هایی که به اشتراک می گذارند برای بالا بردن مشارکت و تعامل دنبال کنندگان و مخاطبان خود با طرح سوال و رای نظرسنجی استوری های خود به دنبال بالا بردن رتبه پیج خود و  در عین حال کشف سلیقه مخاطبان خود می باشند.

یکی از پر طرفدارترین خدمات فروشگاه ایرانی لایک، رای نظرسنجی استوری یا poll vote می باشد که با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار کاربران قرار داده شده است. بسیاری از پیج های کاری برای بالا بردن ارتباط صفحه اینستاگرام خود با مخاطبان و دنبال کنندگان خود در استوری های خود از رای نظر سنجی استفاده می کنند. این امر موجب می شود فرد محصولات خود را متناسب با سلیقه کاربران تهیه نمایید که امکان فروش محصولات بیشتر از قبل خواهد بود.

هر چه تعداد تعامل کاربران با پیج مورد نظر بیشتر باشد در الگوریتم اینستاگرام آن پیج یا پروفایل از دیگر پیج ها فعال تر به نظر می رسد و در نتیجه کاربران و مخاطبان بیشتری را جذب خواهد کرد. در بسیاری مواقع شاید پیج شما از تعداد فالوور بالایی برخوردار باشد اما مشارکت کاربران و دنبال کنندگان ما در  رای نظر سنجی استوری به اندازه کافی بالا نباشد.

شما می توانید با استفاده از محصول خرید رای نظرسنجی استوری اینستاگرام این تعامل و ارتباط را در حد نساب نگه دارید.

حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا در صورتی که دیگر کاربران از رای نظر سنجی شما با خبر نمی شوند باید خرید رای نظر سنجی استوری را انجام دهید. خرید رای نظر سنجی استوری بیشترین تاثیر خود را در الگوریتم اینستاگرام و انتقال استوری شما به صفحه اکسپلور را دارد که نشان دهنده محبوبیت صفحه پروفایل شما می باشد. بنابراین به عنوان یک فرد یا برند بیشتر مورد توجه قرار بگیرید.

در رای نظرسنجی استوری فقط دو گزینه برای پاسخ دادن کاربران وجود دارد. برای درگیر کردن بیشتر کاربران و ایجاد تفاوت میان استوری ها می توانید از رای استوری کوییز که سوال چند گزینه ای می باشد و می توانید تا چهار گزینه برای کاربران استفاده کنید. فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک نیز محصول خرید رای استوری کوییز Quiz را نیز با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت برای بالا بردن تعامل با کاربران و افزایش دادن رتبه پیج و فروش محصولات در اختیار کاربران خود قرار داده است.

4.7/5 - (6 امتیاز)