خرید ویو استوری اینستاگرام

100 عدد ویو استوری اینستاگرام

450 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق میگردد . جهت کسب اطلاع بیشتر میتوانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی  در جدول آن درج شده است  هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نا محدود است . اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری  فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید . در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما ، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public  باشد . پس از پایان سفارش میتوانید در حالت خصوصی Private  قرار دهید.( این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوور هایتان در  مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است )

بازدید استوری اینستاگرام

فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک یکی از معتبرترین مراجع ارائه دهنده خرید ویو استوری و خدمات استوری اینستاگرام به خصوص خدمات گوناگون استوری اینستاگرام می باشد. فروشگاه ایرانی لایک با در اختیار داشتن سرورهای اختصاصی متعق به خود، جزو معدود سایت هایی می باشد که توان قیمت گذاری به صورت مستقل و بدون واسطه را دارد که یکی از بزرگترین مزیت های فروشگاه ایرانی لایک می باشد. بنابراین تمامی خدمات خرید ویو استوری فروشگاه ایرانی لایک، ارزان ترین خدمات در قبال کیفیت بی نظیر آن می باشد.

خرید ویو استوری اینستاگرام فروشگاه ایرانی لایک

فروشگاه ایرانی لایک بهترین و باکیفیت ترین ویو استوری و سایر محصولات را با ارزان ترین قیمت ها و به صورت تضمینی در اختیار کاربران قرار می دهد. این فروشگاه با به کارگیری تیم مجرب و حرفه ای و ارائه خدمات با کیفیت و واقعی به فکر امنیت پیج شما در نظر ربات های جست و جو گر اینستاگرام می باشد.

از جمله خدمات پر کاربرد و پر طرفدار فروشگاه ایرانی لایک می توان محصول خرید ویو استوری اینستاگرام را نام برد. خرید بازدید استوری اینستاگرام به این صورت می باشد که فروشگاه ایرانی لایک تمامی مخاطبانی را که جهت ویو یا بازدید استوری شما تا میزان سقف مورد نیاز در اختیار شما می گذارد، صددرصد واقعی و فعال می باشند.

تمامی کاربران دارای عکس پروفایل و پست و استوری می‌باشند و بدون کوچکترین زیانی برای پیج شما موجب افزایش ویو و رای نظر سنجی استوری ایسنتاگرام شما خواهند شد. فروشگاه ایرانی لایک به هیچ عنوان برای رای نظر سنجی و همچنین ویو استوری شما از کاربران با پیج های جعلی و فیک استفاده نخواهد کرد.

در صورتی که شما چند استوری گذاشته باشید ، پس از خرید ویو استوری از فروشگاه ایرانی لایک ، بازدیدها بر روی تمامی استوری های فعال در حال حاضر اعمال می شود. بعد از اعمال سرویس خریداری شده از فروشگاه ایرانی لایک ، اگر استوری دیگری منتشر نمایید دیگر بازدید نخواهد خورد و باید مجدد اقدام به خرید سین استوری نمایید.

بنابراین دقت کنید اگر قصد دارید یک استوری خاص شما از ویو بالایی برخوردار باشد تا زمان تکمیل شدن سفارش خود اقدام به گذاشتن استوری دیگری نکنید.

اپلیکیشن اینستاگرام جدیدا یک قابلیت را اضافه کرده است که استوری شما نیز در صورت بازدید بالا وارد صفحه اکسپلور شود. سرویس ویو استوری فروشگاه ایرانی لایک با توجه به کیفیت بالایی که دارد نه تنها استوری شما را روانه صفحه اکسپلور خواهد کرد حتی بعد از اتمام محصول ذکر شده همچنان موجب جذب بازدید دیگر مخاطبان خواهد شد.

ویو استوری اینستاگرام

خرید رای نظرسنجی استوری = بالا بردن تعامل و فروش پیج شما

بسیاری از پیج های کاری علاوه بر پست هایی که به اشتراک می گذارند برای بالا بردن مشارکت و تعامل دنبال کنندگان و مخاطبان خود با طرح سوال و رای نظرسنجی استوری های خود به دنبال بالا بردن رتبه پیج خود و  در عین حال کشف سلیقه مخاطبان خود می باشند.

یکی از پر طرفدارترین خدمات فروشگاه ایرانی لایک، رای نظرسنجی استوری یا poll vote می باشد که با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار کاربران قرار داده شده است. بسیاری از پیج های کاری برای بالا بردن ارتباط صفحه اینستاگرام خود با مخاطبان و دنبال کنندگان خود در استوری های خود از رای نظر سنجی استفاده می کنند. این امر موجب می شود فرد محصولات خود را متناسب با سلیقه کاربران تهیه نمایید که امکان فروش محصولات بیشتر از قبل خواهد بود.

هر چه تعداد تعامل کاربران با پیج مورد نظر بیشتر باشد در الگوریتم اینستاگرام آن پیج یا پروفایل از دیگر پیج ها فعال تر به نظر می رسد و در نتیجه کاربران و مخاطبان بیشتری را جذب خواهد کرد. در بسیاری مواقع شاید پیج شما از تعداد فالوور بالایی برخوردار باشد اما مشارکت کاربران و دنبال کنندگان ما در  رای نظر سنجی استوری به اندازه کافی بالا نباشد.

شما می توانید با استفاده از محصول خرید رای نظرسنجی استوری اینستاگرام این تعامل و ارتباط را در حد نساب نگه دارید.

حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا در صورتی که دیگر کاربران از رای نظر سنجی شما با خبر نمی شوند باید خرید رای نظر سنجی استوری را انجام دهید. خرید رای نظر سنجی استوری بیشترین تاثیر خود را در الگوریتم اینستاگرام و انتقال استوری شما به صفحه اکسپلور را دارد که نشان دهنده محبوبیت صفحه پروفایل شما می باشد. بنابراین به عنوان یک فرد یا برند بیشتر مورد توجه قرار بگیرید.

در رای نظرسنجی استوری فقط دو گزینه برای پاسخ دادن کاربران وجود دارد. برای درگیر کردن بیشتر کاربران و ایجاد تفاوت میان استوری ها می توانید از رای استوری کوییز که سوال چند گزینه ای می باشد و می توانید تا چهار گزینه برای کاربران استفاده کنید. فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک نیز محصول خرید رای استوری کوییز Quiz را نیز با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت برای بالا بردن تعامل با کاربران و افزایش دادن رتبه پیج و فروش محصولات در اختیار کاربران خود قرار داده است.

4.7/5 - (6 امتیاز)

بازدیدها: 45

سبد خرید