خرید فالوور اینستاگرام

100 عدد فالوور فیک خارجی

1000 تومان

100 عدد فالوور واقعی ایرانی

18000 تومان

100 عدد فالوور میکس ایرانی

13500 تومان

100 عدد فالوور بدون ریزش

3,600 تومان

1 عدد فالوور تیک آبی

270,000 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق میگردد . جهت کسب اطلاع بیشتر میتوانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی  در جدول آن درج شده است  هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نا محدود است . اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری  فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید . در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما ، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public  باشد . پس از پایان سفارش میتوانید در حالت خصوصی Private  قرار دهید.( این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوور هایتان در  مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است )

خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام از زمانی که شبکه اجتماعی اینستاگرام به یکی از دغدغه های کاربران تبدیل شد، یک دغدغه افزون برای کاربران به حساب می آمد. به دست آوردن مخاطب و مشتری هدف بدون خرید Instagram Follower قطعا کار ساده ای نیست، نیاز به صرف وقت، زمان و انرژی زیادی دارد. سایت ایرانی لایک خدمات سوشیال مدیا را که یکی از مهم ترین و ابتدائئ ترین دغدغه های کاربران است به شما ارایه می‌دهد.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام، Instagram Followers

خرید فالوور اینستاگرام تا حدودی میتواند از دغدغه‌های شما در سوشیال مدیا کاهش دهد. با این روش شما میتوانید تا حدودی مشتری و مخاطب هدف خود را شناسایی کنید و به افزایش درآمد و یا حتی درآمد جدیدی برسید. کسب درآمد و افزایش فروش امروزه به یکی از مشغله های اصلی صاحبان بیزینس و کسبو کار تبدیل شده است.

از سایت ایرانی لایک با مخاطب اینستا تا حدودی میتوانید دغدغه های خود را کاهش دهید و به درآمد برسید. هدف سایت و تیم ایرانی لایک از ارایه خدمات و سرویس های اینستاگرام، کاهش هزینه تبلیغات برای مشتریان است. خرید فالوور اینستاگرام در مقایسه با هزینه تبلیغات بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می‌باشد.

خرید فالوور اینستاگرام

سرویس‌های فالوور اینستاگرام

از میان سرویس‌های فالوور، فالوور فیک را بسیاری از صاحبان کسب و کار ترجیح میدهند. زیرا هدف آن ها فقط نمایان بودن تعداد فالوور های آن هاست و صرفا جنبه دکور و یا ظاهر پیج خود را حفظ میکنند. با این وجود بر خلاف بسیاری از افراد که بر خرید فالوور واقعی و ایرانی تاکید دارند، افراد زیادی هم هستند که انتخاب آن ها مخاطب فیک میباشد.

میزان ریزش سرویس‌های فالوور سایت ایرانی لایک

خرید فالوور اینستاگرام از کیفیت های متفاوتی برخوردار است. این نوع فالوور بر اساس قیمتی که دارد کیفیت آن نیز مشخص میشود، میتوان گفت در خرید فالوور باید از دقت کافی برخوردار باشید و به هر شخص و وب سایتی که در زمینه فروش فالوور اینستاگرام فعالیت میکند به راحتی اعتماد نکنید و خرید انجام ندهید.

تضمین عدم ریزش فالوورهای اینستاگرام یکی از عواملی است که تاثیر زیادی بر قیمت آن دارد. اکثر خدمات خرید فالوور اینستاگرام سایت ایرانی لایک با تضمین جبران ریزش می‌باشند تا خیال شما از کیفیت محصول خریداری شده راحت باشد.

فالوور اینستاگرام

اهمیت افزایش فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام ارزان و باکیفیت زمانی منجر به جذب فالوورهای بیشتر به پیج شما می‌شود که تمام اصول و موارد را بتوانید رعایت کنید و مسیر رشد خود را در سوشیال مدیا پیدا کنید. شما میتوانید بدون خرید فالوور اینستاگرام به درآمد برسید اما باید به این نکته دقت داشته باشید که باید متخصص اینستاگرام باشید و با تکنیک و اصول‌های قوی و پرکاربرد پیش بروید تا بتوانید مخاطب ایرانی دریافت کنید.

روش جذب فالوور اینستا به صورت واقعی

افزایش فالوور ارگانیک علاوه بر خرید فالوور اینستاگرام واقعی، با رعایت کردن یک سری اصول و تکنیک ها امکان پذیر میباشد. اما کار ساده و سریعی نیست! شما میتوانید با تولید محتوای جذاب و مداوم مخاطب هدف خود را به پیج خود دعوت کنید. بارگذاری پست به صورت روزانه و خلق محتوای ارزشمند یکی از راه های به دست آوردن مشتری و افزایش فالوور ارگانیک میباشد.

جذب فالوور اینستاگرام ایرانی و واقعی امکان پذیر است! به شرطی که با اینستاگرام آشنا باشید و بتوانید به غیر از روش تبلیغات و خرید فالوور راه های دیگری نیز برای رشد خود امتحان کنید. اگر صاحب بیزینس هستید و اینستاگرام یکی از ابزار های مهم در کسب و کار شما برای رسیدن به درآمد می‌باشد روش‌های بسیار زیادی برای جذب فالوور ایرانی و واقعی برای پیج های بیزینسی وجود دارد که به شما این امکان را میدهد که بدون پرداخت هزینه به مشتری های خود، محصول خود را ارائه کنید.

5/5 - (8 امتیاز)
Shopping Basket