خدمات توییتر

100 عدد فالوور واقعی (ایکس)

22500 تومان

100 عدد رای نظر سنجی(ایکس)

67500 تومان

100 عدد ایمپرشن توییتر(ایکس)

900 تومان

100 عدد ویو توییتر واقعی(ایکس)

1800 تومان

1 عدد کامنت متن دلخواه(ایکس)

1800 تومان

100 عدد لایک واقعی(ایکس)

9000 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق میگردد. جهت کسب اطلاع بیشتر می‌توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی در جدول آن درج شده است هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نامحدود است. اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می‌توانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوورهایتان در مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است )

خرید لایک تردز

معتبرترین مرجع ارائه دهنده خدمات توییتر

فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک قابل اعتماد ترین و معتبرترین مرجع ارائه دهنده با کیفیت ترین خدمات شبکه اجتماعی توییتر می‌باشد. این فروشگاه با توجه به اهمیت حساب های کاربری کاربران در شبکه های اجتماعی گوناگون به خصوص پلتفرم توییتر که پیج های شخصی و به خصوص کاری خود را به منظور کسب درآمد و پیشرفت در زمینه فروش اینترنتی و شناساندن برند و محصولات خود ایجاد می‌کنند همیشه سعی بر پیشرفت و ارائه خدمات با کیفیت و با مناسب ترین قیمت ها را داشته است.

چرا که این پیج ها برای رشد خود هزینه و زمان زیادی را صرف نموده اند که این مسئله از دید تیم ایرانی لایک بسیار حائز اهمیت و قابل احترام می‌باشد و به هیچ عنوان خدمات و سرویس های بی کیفیت و فیک را که موجب از بین رفتن اعتبار پیج شما و مسدود شدن آن شود را ارائه نخواهد داد.

فروشگاه ایرانی لایک با به کارگیری کادر مجرب و حرفه ای خود همیشه بهترین و با کیفیت ترین خدمات توییتر را با ارزان ترین قیمت و سرعت بالا در اجرای سفارشات ثبت شده، همیشه سعی در جلب رضایت و اعتماد کاربران خود داشته است.

فروشگاه ایرانی لایک تمامی خدمات توییتر از جمله خرید فالور واقعی توییتر، رای نظر سنجی توییتر، خرید ایمپرشن توییتر، خرید ویو توییتر واقعی و ارزان، کامنت دلخواه توییتر و خرید لایک واقعی و طبیعی توییتر را با ارزان ترین قیمت ها در مقایسه با دیگر سایت های ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی و با تضمین کیفیت در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

شما می‌توانید برای پیشرفت حساب کاربری توییتر خود از صفر تا صد از خدمات توییتر فروشگاه ایرانی لایک با هزینه ای بسیار مناسب استفاده نمایید تا حساب کاربری خود را از یک حساب کاربری نوپا و ناشناس به یک حساب کاربری معروف و مشهور و شناخته شده تبدیل کنید.

هر یک از خدمات توییتر فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک از کیفیت بسیار قوی برخوردار می‌باشد و در صورت خرید و استفاده از هر یک از سرویس ها موجب اعتبار بخشیدن و بالا بردن رتبه حساب کاربری خود خواهید شد.

چرا که تمامی سرویس های اعمال شده فروشگاه ایرانی لایک برای حساب کاربری توییتر شما واقعی و طبیعی می‌باشند و تک تک خدمات توییتر افزوده شده به حساب کاربری شما توسط کاربران واقعی و فعال شبکه اجتماعی توییتر صورت می‌گیرد. بنابراین از نظر الگوریتم پلتفرم توییتر ، حساب کاربری شما به عنوان یک حساب محبوب و دارای تعامل بالا با دنبال کنندگان و دیگر کاربران این شبکه اجتماعی تشخیص داده می‌شود.

فروشگاه ایرانی لایک تمامی خدمات توییتر را در هر زمینه ای که مورد نیاز رشد و پیشرفت یک حساب کاربری می‌باشد را با نازل ترین قیمت ها از سرورهای اختصاصی متعلق به خود تهیه نموده و در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

خدمات توییتر

فواید خرید سرویس های توییتر

با توجه به این که در حال حاضر در شبکه اجتماعی توییتر (Twitter) روز به روز کاربران جدیدی به این پلتفرم محبوب اضافه می‌شوند، در ابتدای کار ممکن است شما از تعداد فالوور کافی برخوردار نباشید و مراجعه کنندگان به حساب کاربری شما اعتماد نکنند و شما را دنبال نکرده و از شما خرید نکنند. اما امروزه با وجود فروشگاه های ارائه دهنده خدمات توییتر شما می‌توانید با استفاده از سرویس خرید فالوور واقعی توییتر تا سقف مورد نیاز خود از فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک، فالوور به حساب کاربری خود بیافزایید و حساب کاربری خود را محبوب جلوه دهید.

همچنین برای طبیعی جلوه دادن فالوورهای حساب کاربری خود می‌توانید از سرویس خرید لایک واقعی و طبیعی توییتر فروشگاه ایرانی لایک نیز استفاده نمایید تا توازن لازم بین تعداد فالوور ولایک پست های به اشتراک گذاشته ایجاد شود. همچنین اگر ویدیویی در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشتید، می توانید با خرید ویو توییتر واقعی و ارزان از فروشگاه ایرانی لایک میزان ویو پست خود را با کمترین هزینه ممکن و در کمترین زمان بالا ببرید و بین تعداد فالوورها و بازدید ویدیو خود تعادل لازم را ایجاد کنید.

علاوه بر خدمات توییتر ذکر شده برای جلب توجه بیشتر کاربران توییتر به پست خود می‌توانید سرویس کامنت متن دلخواه توییتر فروشگاه ایرانی لایک را سفارش دهید تا در زیر پست شما تعداد زیادی نظر و پیشنهاد مثبت و تاثیر گذار، مطابق با متن مورد نظر شما ارسال شود و به همین تناسب رنک حساب کاربری شما در شبکه اجتماعی توییتر بیشتر از قبل افزایش خواهد یافت.

بنا بر توضیحات داده شده با استفاده از سرویس های گوناگون و خدمات توییتر فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک، حساب کاربری خود را به یک حساب کاربری معتبر و قابل اعتماد تبدیل کنید. همچنین در رقابت با دیگر حساب های کاربری شکست ناپذیر باشید و نگران از دست ندادن فالوورهایتان نباشید. چرا که تک تک خدمات توییتر فروشگاه ایرانی لایک واقعی و طبیعی می باشند و حساب کاربری شما کاملا از دید دیگر کاربران و اپلیکیشن توییتر یک حساب کاربری فعال و محبوب و پر طرفدار جلوه خواهد کرد.

4.8/5 - (18 امتیاز)
Shopping Basket