خدمات توییچ

100 عدد فالوور ارزان

9000 تومان

100 عدد ویو واقعی کانال

18000 تومان

100 عدد ویو واقعی ویدیو

9000 تومان

100 عدد 1 ساعت ویو لایو

315000 تومان

100 عدد 3 ساعت ویو لایو

900000 تومان

100 عدد 4 ساعت ویو لایو

1,350,000 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق می‌گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر میتوانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی  در جدول آن درج شده است  هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نا محدود است . اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما ، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می‌توانید در حالت خصوصی Private  قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوور هایتان در مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

خرید لایک تردز

ارزان ترین خدمات توییچ با فروشگاه ایرانی لایک

فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک فعالیت خود را با هدف ایجاد وب سایت و فروشگاه اینترنتی متفاوت در ارائه خدمات توییچ به صورت حرفه ای و تخصصی آغاز کرده است. فروشگاه ایرانی لایک تنها سایت ارائه دهنده خدمات توییچ با ارزان ترین قیمت ها و بالاترین کیفیت می‌باشد.

این فروشگاه با توجه به سرورهای اختصاصی متعلق به خود، همیشه بهترین و مناسب ترین قیمت ها را در میان سایر سایت های ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی از جمله خدمات توییچ داشته است. همچنین با به کارگیری کادری مجرب و حرفه ای در واحد پشتیبانی که به صورت بیست و چهار ساعته به صورت آنلاین در اختیار کاربران این فروشگاه اینترنتی می باشد، علاوه بر همراهی کاربران در رشد و پیشرفت انواع اکانتشان در شبکه های اجتماعی مختلف، بستری را برای جلب اعتماد کاربران ایجاد کرده است.

فروشگاه ایرانی لایک همیشه سعی داشته است نسبت به دیگر سایت های ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی متمایز عمل کرده و بهترین و بالاترین کیفیت خدمات توییچ را با نازل ترین قیمت ها در اختیار کاربران خود قرار دهد و موجب جلب رضایت کاربران همیشگی و وفادار خود گردد.

فروشگاه ایرانی لایک سرویس های توییچ (Twitch) از جمله خرید فالوور ارزان توییچ، خرید ویو واقعی کانال، خرید ویو واقعی ویدیو، 1 ساعت ویو لایو توییچ، 2 ساعت ویو لایو توییچ و 4 ساعت ویو لایو توییچ را با بی نظیرترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ممکن در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

شما می‌توانید هر یک از خدمات توییچ را بسته به نیاز خود و تا سقف مورد نیاز خود با اطمینان کامل از کیفیت تک تک محصولات علی رغم قیمت ارزانی که دارد تهیه نمایید و جهت ارتقاء جایگاه حساب کاربری خود در اپلیکیشن توییچ مورد استفاده قرار دهید.

تمامی سرویس های توییچ فروشگاه ایرانی لایک واقعی و طبیعی می‌باشند که هر یک از سرویس ها توسط کاربران واقعی و فعال پلتفرم توییچ صورت می‌گیرد. این جمله به این معناست که تمامی کاربرانی که به هر دلیلی با سرویس مورد نیاز شما برای پیشرفت حساب کاربری خود از فروشگاه ایرانی لایک تهیه می‌کنید دارای عکس پروفایل بوده و تماما دارای پست و بیو می‌باشند که با استفاده از این سرویس ها در هر شبکه اجتماعی، طبق الگوریتم آن اپلیکیشن ارزش و اعتبار بالایی برای حساب کاربری شما در نظر گرفته خواهد شد.

خدمات توییچ

انواع سرویس های توییچ فروشگاه ایرانی لایک

شبکه اجتماعی توییچ یکی از محبوب ترین و جذاب ترین اپلیکیشن ها برای دنیای گیم و بازی می‌باشد. اکثر گیمرها در این شبکه اجتماعی مهیج و پر هیاهو دارای حساب کاربری می‌باشند و با دیگر گیمرها در ارتباط می‌باشند. در این اپلیکیشن گیمرها به دنبال ثبت رکورد و یا بروزترین بازی ها می‌باشند. رقابتی که بین گیمرها در ثبت رکورد و کسب یک دستاورد در دنیای مجازی بسیار هیجان انگیز می باشد و کاربران زیادی را به سمت خود سوق داده است.

کاربرانی که استعداد کافی در بازی های اینترنتی ندارند اما بسیار به این سبک بازی ها علاقه مند هستند و یا به صورت کلی نحوه بازی گیم های جدیدی که به بازار آمده اند را نمی‌دانند با مراجعه به حساب کاربری گیمرهای شناخته شده و معروف و یا به این اپلیکیشن می‌توانند با مشاهده استریم گیمرها و یا فیلم های از پیش گرفته شده هم از دیدن یک بازی مهیج لذت ببرند و هم این که فوت و فن گیم های ترند را یاد بگیرند.

از آنجایی که امروزه گیمر شدن در این اپلیکیشن یک روش درآمد زایی محسوب می‌شود بنابراین کسانی که عاشق بازی های آنلاین و کامپیوتری هستند با ایجاد حساب کاربری در پلتفرم توییج علاوه بر لذت بردن از بازی کردن درآمد دلاری نیز کسب می‌کنند.

سرویس های توییچ

شبکه اجتماعی توییچ نیز همانند سایر اپلیکیشن ها نیاز به یک سری فاکتور دارد تا مخاطبان را به سمت حساب کاربری شما جذب نمایید. بنابراین اگر قصد کسب درآمد دلاری از این اپلیکیشن توییچ را دارید و به تازگی عضو این پلتفرم پر هیاهو شده اید، ابتدا باید با خرید فالوور ارزان توییچ فروشگاه ایرانی لایک تعداد فالوورهای حساب کاربری خود را بالا ببرید.

همچنین برای بالا بردن اعتبار کانال خود می‌توانید از خدمات توییچ خرید ویو واقعی کانال فروشگاه ایرانی لایک استفاده کنید. برای این که هنگام بازی آنلاین و گذاشتن لایو بین تاپ لایوهای اپلیکیشن توییچ قرار بگیرید و توسط کاربران زیادی استریم شما مشاهده شود می‌توانید از سرویس های 1 ساعت ویو لایو توییچ ایرانی لایک، 2 ساعت ویو لایو توییچ ایرانی لایک و یا 4 ساعت ویو لایو توییچ ایرانی لایک، بسته به مدت زمانی که قصد گذاشتن لایو را دارید استفاده نمایید و بازی و کانال خود را در معرض میلیون ها کاربر بگذارید.

گاهی ممکن است شما از قبل یک ویدیو آماده کرده باشید و حال قصد به اشتراک گذاشتن آن ویدیو را در پلتفرم توییچ داشته باشید در این مواقع نیز برای اعتبار بخشیدن به پست خود و بالا بردن ویو واقعی ویدیو وکانال خود می‌توانید از خدمات توییچ خرید ویو واقعی ویدیو فروشگاه ایرانی لایک با کمترین هزینه بهترین نتیجه را دریافت کنید.

4/5 - (3 امتیاز)
Shopping Basket