خدمات تیک تاک

100 عدد فالوور تیک تاک

18000

100 عدد لایک واقعی تیک تاک

13500 تومان

100 عدد ویو تیک تاک

225 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی در جدول آن درج شده است هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نامحدود است. اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می توانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوورهایتان در مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است )

خرید لایک تردز

خدمات تیک تاک و مزیت های آن

با خرید خدمات تیک تاک برای بالا بردن بازدید ویدیوهای خود و بیشتر دیده شدن در شبکه اجتماعی تیک تاک و استفاده از این سرویس ایرانی لایک در راستای بیشتر دیده شدن و رشد کردن ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده خود استفاده کنید و به یک اینفلوئنسر تبدیل شوید. تنها با وارد کردن آی دی خود در فیلد مربرطه بدون نیاز به رمز عبور خرید خود را انجام دهید.

سفارش خود را با کمترین هزینه از طریق افزایش ویو تیک تاک از فروشگاه ایرانی لایک که یکی از حامیان بزرگ شما در انواع شبکه های اجتماعی می باشد ثبت کنید. فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک همیشه در تلاش بوده است که بهترین و با کیفیت ترین سرویس های مرتبط با شبکه های اجتماعی محبوب و پر طرفدار را با نازل ترین قیمت ها برای پیشرفت و پیشبرد اهداف شما در هر زمینه ای در شبکه های اجتماعی مختلف به خصوص شبکه اجتماعی تیک تاک که امروزه به یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است در کنار کاربران خود باشد.

شما می توانید با استفاده از سرویس های مختلف شبکه اجتماعی تیک تاک فروشگاه ایرانی لایک سفارشات خود را ثبت کنید. 

سرویس های تیک تاک عبارتند از: 

خرید ویو تیک تاک

خرید فالوور تیک تاک

خرید لایک واقعی تیک تاک 

– خرید لایک + hearts

با توجه به الگوریتم تیک تاک در این شبکه اجتماعی به شهرت می رسید و معروف می شوید و خواهید دید که هر لحظه دنبال کنندگان بیشتری برای بررسی پروفایل شما به حساب کاربری شما می پیوندند و ویدیوهای شما از ویو و لایک غیر قابل تصوری برخوردار خواهد شد.

البته تبدیل شدن به یک چهره معروف و جذب فالوور زیاد نیازمند صرف زمان و انرژی و هزینه بالا می باشد. کاربران این شبکه اجتماعی برای کوتاه کردن مسیر پیشرفت و زودتر رسیدن به اهداف خود می توانند از سرویس های تیک تاک فروشگاه ایرانی لایک که با کیفیت ترین ها را همیشه در اختیار شما می گذارد استفاده نمایید. 

زمانی که این اتفاق برای شما بیافتد و شما به یک چهره معروف در پلتفرم تیک تاک تبدیل شوید، از تعداد فالوور بالاتری برخوردار خواهید شد که این امر موجب می شود دیگر کاربران و اسپانسرها، از پیج شما برای معرفی کسب و کار و برند خود استفاده نمایند. چرا که فالوورهای شما با توجه به اعتباری که در شبکه اجتماعی تیک تاک دارید و همچنین تعداد کاربرانی که شما را دنبال می کنند ، به شما اطمینان کامل داشته و موجب رشد چشم گیر کسب و کار و پیج تبلیغ شده خواهید شد.

خدمات تیک تاک

خرید فالوور تیک تاک و داشتن اعتبار دو چندان

همان طور که همه می دانید، خرید فالوور تیک تاک از فروشگاه ایرانی لایک برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان حساب کاربری و اعتبار بخشیدن به آن یکی از سرویس های پرطرفدار کاربران این شبکه اجتماعی می باشد. شبکه اجتماعی تیک تاک با توجه به این که بستری برای سرگرمی و ترویج و تبلیغ موزیک از طریق دابسمش می باشد، این روزها طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است که اکثریت طرفداران این پلتفرم نیز قشر جوان می باشند.

بسیاری از کاربران این پلتفرم از این فرصت برای تبلیغ کسب و کار و محصولات و برند خود استفاده می کنند و با جذب فالوور، می توانند محصولات و برند خود را به دیگران نشان دهند و به گوش دیگران برسانند. شما می توانید با خرید فالوور تیک تاک از فروشگاه ایرانی لایک، این کار را با کمترین هزینه ها در قبال هزینه های هنگفت تبلیغات در سایر رسانه های ملی انجام دهید.

تمامی فالوورهای افزوده شده به حساب کاربری شما واقعی می باشند.هر یک از آن ها دارای حساب کاربری فعال و دارای پست و محتوا می باشند که هنگام اضافه شدن حساب کاربری شما به فالوینگ های این کاربران، در صورتی که پست ها و ویدیوهای شما جذاب و فان باشند موجب می شود توسط هر یک از فالوورها به دیگران معرفی شده و مجددا به تعداد دنبال کنندگان شما افزوده شود.

از طرف دیگر در صورتی که حساب کاربری شما از تعدا فالوور کمی برخوردار باشد موجب می شود دیگران به شما اعتماد کافی نداشته باشند. چرا که تجربه نشان داده است ، کاربران در صورتی به یک پیج یا حساب کاربری که در حال کسب و کار در شبکه های اجتماعی می باشد اعتماد می کنند که، از تعداد فالوور و به همان نسبت لایک و ویو بالایی نیز برخوردار باشند و در نهایت تعداد فالوورهای پیج شما نشان دهنده میزان اعتبار شما در آن شبکه اجتماعی می باشد.

زمانی که شما از تعدا فالوور بالایی برخوردار باشید به محض به اشتراک گذاشتن پست و ویدیو خود ، توسط هزاران نفر ویو و لایک دریافت می‌کنید. در الگوریتم شبکه اجتماعی تیک تاک از جایگاه بالاتری بهره‌مند خواهید شد و در صدر دیگر پست ها قرار می گیرید که این مزیت موجب می گردد توسط کاربران بیشتر دیده می شوید. همچنین از تعداد دنبال کنندگان ، لایک  و ویو بیشتری بهره مند خواهید شد.

مزایای فوق العاده فالوور، لایک و ویو تیک تاک

برای جلب اعتماد بیشتر فالوورهای پیج تیک تاک خود، می توانید ویدیوها و پست های خود را با خرید لایک تیک تاک از فروشگاه ایرانی لایک تقویت کنید. چرا که در لحظات ابتدایی آپلود پست یا ویدیو شما، اگر تعداد لایک یا ویو بالایی داشته باشد، موجب می شود که طبق الگوریتم پلتفرم تیک تاک پست شما در صفحه جست و جو در رتبه بالایی قرار بگیرد و نمایش بیشتری داشته باشد.

همین امر خود یکی از عوامل نشان دهنده قدرت پیج شما و اعتماد سازی بیشتر بین کاربران این شبکه اجتماعی و دنبال کنندگان صفحه شما می شود. به بیان دیگر شما می توانید با خرید لایک تیک تاک از فروشگاه ایرانی لایک ، سریع تر و راحت تر توسط دیگر کاربران دیده شده و از بازدید ویدیو بالایی نیز برخوردار شوید.

شما هنگام به اشتراک گذاشتن پست خود در مدیای تیک تاک می توانید از سرویس خرید لایک تیک تاک فروشگاه ایرانی لایک استفاده نمایید. همچنین موجب می گردد از دیگر پست ها شتاب بیشتری گرفته و با سرعت بیشتری در ساعات اولیه آپلود شدن در صفحه جست و جوهای شبکه اجتماعی تیک تاک و در رتبه بالاتری نسبت دیگر پست ها قرار بگیرد. بنابراین شانس بیشتر دیده شدن شما بیش از زمانی خواهد بود که از این سرویس استفاده نخواهید کرد.

بنابر توضیحات داده داده شده با خرید لایک تیک تاک در دقایق اولیه به اشتراک گذاشتن پست خود، توسط کاربران بیشتری پست شما دیده خواهد شد و تعداد بیشتری فالوور جذب حساب کاربری شما خواهد شد.

سرویس خرید لایک تیک تاک فروشگاه ایرانی لایک از کیفیت بی نظیری بهره مند می باشد. به این دلیل که تمامی لایک ها توسط کاربران واقعی و دارای صفحه یا پیج بوده و در شبکه اجتماعی تیک تاک در حال فعالیت می باشند که این امر موجب می گردد اعتبار پیج شما در نظر الگوریتم پلتفرم تیک تاک افزایش یابد تا فالوور واقعی و بازدید بیشتر به دست آوردید.

از آنجایی که برنامه تیک تاک یک شبکه اجتماعی با ویدیوهای کوتاه می باشد که توسط موزیک های ترند قدرت گرفته است. همان طور که گفته شد اکثر کاربران این شبکه اجتماعی از نسل جدید می باشند. به این کاربران اجازه داده شده است تا استعدادهای خود را در زمینه رقص و خلاقیت در تولید فیلم های کوتاه دیدنی، جالب و منحصر به فرد ایجاد کرده تا برای دوستان و میلیون ها کاربر از سراسر دنیا به نمایش بگذارند. 

شما باید همیشه برای بالا بردن و ارتقاء سطح حساب کاربری خود تلاش کنید، بنابراین با توجه به کوتاه بودن زمان ویدیوها، با خرید لایک واقعی و فعال تیک تاک از فروشگاه ایرانی لایک این امکان را فراهم می کنید که توسط کاربران بیشتری فالو و دیده شده و لایک شوید. با خرید لایک تیک تاک و قرار گرفتن پست شما در صفحه جست و جو این مدیا، توجه کاربران را به خود جلب نموده و همچنین در مشهور شدن شما بی تاثیر نخواهد بود و فالوورهای شما گسترش می یابند.

یکی از سرویس های لایک تیک تاک فروشگاه ایرانی لایک، خرید لایک + hearts می باشد که این نوع لایک بیشتر در مواقع لایو مورد استفاده قرار می گیرد که موجب بیشتر دیده شدن در این پلتفرم می باشد چرا که با خرید لایک + hearts افراد بیشتری ویدیوهای شما را تماشا می کنند. از مزایای خرید این سرویس این است که به طور مستقیم در بازدید ویدیو و همچنین لایک تیک تاک تاثیر می گذارد که دنبال کنندگان و محبوبیت شما بیشتر خواهد شد.

رابطه فعال بودن پج و خرید سرویس‌های تیک تاک

علاوه بر خرید لایک تیک تاک از فروشگاه ایرانی لایک، برای جلب توجه و درگیری بیشتر دنبال کنندگان با محتوای به اشتراک گذاشته شده و افزایش فالوور و لایک و ویو بهتر است که یک سری نکات را مد نظر قرار دهید.

۱. سعی کنید فعالیت خود را در این شبکه اجتماعی ثابت نگه داشته و حتی بیشتر از قبل کنید

۲. همیشه از صداها و موزیک های جدید و پر طرفدار که ترند می باشند استفاده کنید و به روز باشید

۳. در ویدیوهای خود خلاقیت به خرج دهید و پست های با محتوا و جذاب تولید کنید که فالوورهای زیادی را به دنبال داشته باشد

۴. بهتر است کاربران مشهور و اینفلوئنسرها را دنبال کنید

۵. عکس پروفایل جذاب انتخاب کنید تا دیگران ترغیب به باز کردن صفحه شما و دنبال کردن شما شوند

۶. با سایر کاربران این شبکه اجتماعی، اینفلوئنسرها و سازنده های ویدیو همکاری کنید و حتی بهتر است یک ویدیو مشترک تهیه کنید

۷. زمان مناسبی را برای انتشار پست های خود انتخاب نمایید

۸. پست خود در دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

۹. لینک تیک تاک خود را در بیوگرافی اینستاگرام خود قرار دهید

۱۰. از هشتگ های معروف و پر بازدید و متناسب با موضوع محتوای خود در زیر پست نیز قافل نشوید.

به این نکته توجه داشته باشید که هر بار از هشتگ های تکراری استفاده نکنید. هشتگ ها به شما کمک می کنند دنبال کنندگانی را به پیج خود جذب کنید که قبل از استفاده از این هشتگ با شما آشنا نشده بودند. ولی نکته مهم اینجاست که هشتگ های درست را انتخاب کنید. کاربرانی که این هشتگ ها را دنبال می کنند می توانند ویدیو یا پست شما را ببینند و ویدیو شما بعد از استفاده از این هشتگ ها از ویو بالاتری نسبت به قبل برخوردار شود.

نکاتی که هنگام خرید خدمات تیک تاک باید توجه داشته باشید

هنگام خرید خدمات تیک تاک و استفاده از سرویس ویو تیک تاک فروشگاه ایرانی لایک باید به این نکته توجه داشته باشید که حتما پیج یا حساب کاربری شما در حالت public یا عمومی باشد. بنابراین قبل از ثبت سفارش خرید ویو تیک تاک در فروشگاه ایرانی لایک حتما حساب کاربری خود را از حالت private یا خصوصی خارج کرده و در حالت عمومی قرار دهید و تا اتمام سرویس خریداری شده در همان حالت نگه دارید.

به خاطر داشته باشید برای استفاده از سرویس های تیک تاک نیازی به رمز عبور حساب کاربری تیک تاک شما نمی باشد. بنابراین به هیچ عنوان رمز عبور خود را برای استفاده از سرویس های مختلف تیک تاک در اختیار سایت ، اشخاص و یا شرکتی قرار ندهید.

به خاطر داشته باشید که تحت هیچ شرایطی تا اتمام زمان سفارش قبلی خود، سفارش مجدد از سایر سرویس های تیک تاک یا مشابه از فروشگاه ایرانی لایک یا هر فروشگاه دیگری را برای آی دی یا لینک مورد نظر ثبت نکنید.

با توجه به این که در شبکه های اجتماعی مختلف کاربران بسیار زیادی در حال فعالیت می باشند و برای بیشتر دیده شدن نیاز به صرف وقت و هزینه می باشد تا از دیگر رقبای خود پیشی بگیرید. در صورتی که شما زمان کافی برای رشد حساب کاربری خود و جذب فالوور بیشتر ندارید، نگران نباشید. می توانید با بهره گیری از انواع سرویس های تیک تاک و خدمات مختلف کارآمد و با کیفیت ایرانی لایک موجب رشد چشم گیر و بی سابقه حساب کاربری خود شوید و در میان میلیون ها کاربر شبکه اجتماعی تیک تاک طبق الگوریتم این پلتفرم، در رتبه بالاتری قرار بگیرید.

4.2/5 - (5 امتیاز)
Shopping Basket