خدمات ساندکلاد

100 عدد فالوور ساندکلاد

13500 تومان

100 عدد Repost

13,500 تومان

100 عدد پلی موزیک

450 تومان

100 عدد لایک ساندکلاد

13500 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی در جدول آن درج شده است هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نا محدود است. اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می توانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوور هایتان در  مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

خرید لایک تردز

بهترین مرجع ارائه دهنده با کیفیت خدمات ساندکلاد

فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک جزء بهترین و معتبر ترین مراجع ارائه دهنده خدمات و سرویس های شبکه اجتماعی ساندکلاد می باشد. این فروشگاه یکی از ارزان قیمت ترین محصولات و سرویس های Soundcloud را با بهترین کیفیت از مطمئن ترین و معتبر ترین سرورهای اختصاصی متعلق به خود تهیه نموده و در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک به روزترین سرویس های شبکه اجتماعی ساندکلاد را با ارزان ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد. این فروشگاه کلیه خدمات و سرویس های شبکه اجتماعی ساندکلاد را از لحاظ کیفیت تضمین می نماید.

شبکه اجتماعی ساندکلاد یک پلتفرم توزیع آنلاین موسیقی می باشد. این پلتفرم یک بستر عالی برای تبلیغ و انتشار آهنگ ها و ترک های خوانندگان و هنرمندان می باشد. امروزه نیز اکثر علاقه مندان به موسیقی ترجیح می دهند آهنگ های مورد علاقه خود را از فروشگاه های دیجیتالی دانلود کنند یا به صورت آنلاین با گوشی های هوشمند به آهنگ مورد علاقه خود گوش دهند.

بنابراین اکثر هنرمندان و موسیقی دانان با عضویت در این اپلیکیشن می توانند ترک و آلبوم خود را به گوش میلیون ها کاربر این پلتفرم محبوب و پر طرفدار برسانند و علاوه بر این که شناخته خواهند شد، با سیو و دانلود آهنگشان، می توانند کسب درآمد دلاری داشته باشند.

با توجه به این که این پلتفرم بستری برای کسب درآمد دلاری می باشد بنابراین رقابت بین کاربران بسیار شدید می باشد. بنابراین اگر به تازگی عضو این اپلیکیشن تخصصی شده اید برای این که سریع تر به مرحله کسب درآمد دلاری برسید ملزم به استفاده از خدمات و سرویس های شبکه اجتماعی ساندکلاد اعم از فالوور ساندکلاد ، Repost ساندکلاد ، پلی موزیک ساندکلاد و لایک ساندکلاد می باشید.

اولین نکته ای که در جذب فالوور و مخاطبان به حساب کاربری شما موثر می باشد و موجب می شود سایر کاربران به اکانت شما علاقه مند شوند و ترغیب به دنبال کردن حساب کاربری شما شوند، تعداد فالوور حساب کاربری شما می باشد که نشان دهنده محبوبیت اکانت شما در بین کاربران شبکه اجتماعی ساندکلاد می باشد.

خدمات ساندکلاد

سرویس های متنوع و کاربردی ساندکلاد فروشگاه ایرانی لایک

جذب فالوور ممکن است زمان بر و نیازمند به گذاشتن زمان زیاد و همچنین تبلیغات پر هزینه برای جذب فالوور باشد. اما اگر شما به دلیل مشغله کاری و نداشتن وقت کافی برای تعامل با دیگر کاربران این پلتفرم موسیقی، پیشنهاد تیم مجرب فروشگاه ایرانی لایک، استفاده از سرویس خرید فالوور ساندکلاد در کمترین زمان و با ارزان ترین قیمت در مقایسه با سایر سایت ها می توانید تا سقف دلخواه خود به تعداد فالوورهای واقعی و فعال اکانت ساندکلاد خود بیافزایید.

یکی دیگر از سرویس های کاربردی و بسیار تاثیر گذار بر روی رشد اکانت ساندکلاد شما سرویس Repost ساندکلاد فروشگاه ایرانی لایک می باشد. این سرویس به منظور بازنشر موسیقی و آهنگ شما در اکانت های دیگر ساندکلاد می باشد. با استفاده از سرویس Repost ساندکلاد می توانید تعداد بازنشر ترک خود را به میزان دلخواه خود توسط کاربران واقعی و فعال پلتفرم ساندکلاد بالا ببرید.

از دیگر سرویس های مفید و پر کاربرد و بسیار تاثیر گذار بر روی اکانت ساندکلاد شما و به خصوص درآمد دلاری و قرار گرفتن ترک شما در بین تاپ های موسیقی و معروف ترین هنرمندان، سرویس پلی موزیک ساندکلاد فروشگاه ایرانی لایک می باشد. بهترین زمان استفاده از سرویس پلی موزیک ساندکلاد فروشگاه ایرانی لایک، دقایق اولیه به اشتراک گذاشتن ترک می باشد.

چرا که الگوریتم ساندکلاد به این گونه پست های به اشتراک گذاشته برتر را طبقه بندی می کند که ابتدا زمان به اشتراک گذاشتن پست کاربران و سپس تعداد پلی و دانلود و سیو آن موسیقی می باشد. بنابراین اگر ساعت ها بعد از آپلود کردن ترک خود از این سرویس بی نظیر استفاده نمایید، باز هم بدون نتیجه نخواهد بود. اما آن نتیجه مطلوبی که مد نظر شما می باشد را در برنخواهد داشت.

یکی دیگر از سرویس های فروشگاه ایرانی لایک که در جلب اعتماد کاربران به اکانت شما و بالا بردن تعداد فالوورهایتان و همچنین معروف شدنتان کمک خواهد کرد، سرویس لایک ساندکلاد فروشگاه ایرانی لایک می باشد. زمانی که ترک یا آهنگ خود را به اشتراک می گذارید در صورت استفاده از سرویس لایک ساندکلاد فروشگاه ایرانی لایک در دقایق اولیه آپلود آن، موجب می شوید ترک شما وارد صفحه جست و جو ساندکلاد شود و توسط مخاطبان زیادی پلی و دانلود شود.

همچنین زمانی که ترک شما از تعداد لایک بالایی برخوردار شود، الگوریتم شبکه اجتماعی ساندکلاد متوجه این همه واکنش مثبت به ترک شما خواهد شد و ترک شما را به دیگر مخاطبان این پلتفرم موسیقی پیشنهاد می دهد. بنابراین میزان پلی موزیک شما بسیار بیشتر از زمانی می باشد که از سرویس لایک ساندکلاد استفاده نکرده باشید.  

4/5 - (4 امتیاز)
Shopping Basket