خدمات فیسبوک

100 عدد فالوور

18000 تومان

100 عدد ویو ویدیو

13,500 تومان

100 عدد لایک پیج

9,000 تومان

100 عدد لایک پست

6,229 تومان

1 عدد کامنت

6750 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر میتوانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی در جدول آن درج شده است هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نا محدود است. اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش میتوانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوور هایتان در مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

خرید لایک تردز

خدمات فیسبوک را باقیمت باورنکردنی از فروشگاه ایرانی لایک خریداری نمایید، تیم ما این ادعا را دارد که در زمینه ارائه سرویس های فیسبوک بهترین می باشد. چرا که فروشگاه ایرانی لایک بهترین سرویس های فیسبوک را با نازل ترین قیمت ها در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

بهترین خدمات فیسبوک را از فروشگاه ایرانی لایک دریافت نمایید

فروشگاه ایرانی لایک تمامی خدمات و سرویس های فیسبوک را با بالاترین کیفیت و از کاربران واقعی و فعال شبکه اجتماعی فیسبوک تهیه و جهت اعتبار بخشیدن به حساب کاربری شما در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید بسته به نیاز خود و احساس نیاز در هر زمینه ای از جمله افزایش فالوور، ویو ویدیو، لایک پیج، لایک پست و لایک کامنت برای حساب کاربری فیسبوک خود از انواع سرویس های کاربردی و مفید فروشگاه ایرانی لایک تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.

شما می توانید برای بالا بردن تعداد فالوور اکانت فیسبوک خود از سرویس بی نظیر خرید فالوور واقعی فیسبوک فروشگاه ایرانی لایک با سرعت بسیار بالا جهت جلب اعتماد سایر فالوور ها و جذب فالوور جدید و واقعی از این سرویس استفاده نمایید و موجب رشد چشم گیری در در الگوریتم فیسبوک شوید.

زمانی که مخاطبی به صفحه فیسبوک شما مراجعه کند و تعداد کمی فالوور صفحه شما را دنبال کنند، به خصوص اگر صفحه فیسبوک شما کاری باشد، دیگر دلیل کافی برای دنبال کردن شما نمی بیند و بدون هیچ واکنشی به صفحه و پست های شما صفحه شما را ترک می کند. اما با استفاده از انواع خدمات فیسبوک فروشگاه ایرانی لایک هنگام ورود مخاطبان به صفحه شما به آن ها نشان دهید که فرد معروفی می باشید و برند شما نیز معروف و پر طرفدار می باشد.

با خرید فالوور واقعی فیسبوک از فروشگاه ایرانی لایک و بالا بردن تعداد فالوور های واقعی و فعال صفحه فیسبوک خود، به این شبکه اجتماعی پر قدرت ثابت خواهید کرد که در میان کاربران فیسبوک محبوب می باشید و شانس بالا رفتن صفحه شما در فیسبوک بیشتر خواهد شد.

بعضی از کاربران فیسبوک برای جذب فالوور شروع به فالو کردن دیگر کاربران می کنند تا فالو بک بگیرند اما از آنجایی که شما محدودیت فالو در فیسبوک دارید و تنها مجاز به فالو کردن 1000 نفر در روز می باشید، بنابراین با استفاده از سرویس خرید فالوور واقعی فیسبوک فروشگاه ایرانی لایک بدون صرف زمان و نگرفتن نتیجه مناسب، در کمترین زمان به هر تعدادی که مد نظر شما می باشد می توانید فالوور یا فالوور به اکانت خود اضافه نمایید. تمامی فالوورهای افزوده شده واقعی و فعال می باشند.

همچنین برای بالا بردن ویو ویدیو به اشتراک گذاشته خود در فیسبوک می توانید از سرویس ویو ویدیو فیسبوک فروشگاه ایرانی لایک در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن آمار ویو ویدیو خود را بالا ببرید و اعتماد مخاطبان خود را بیشتر جلب کنید.

همچنین برای بالا بردن لایک پست هایی که در فیسبوک به اشتراک می گذارید و همچنین برای این که تعداد لایک های پست شما با تعداد فالوور هایی که شما را دنبال می کنند تعادل ایجاد کنید می توانید از سرویس خرید لایک پست فیسبوک فروشگاه ایرانی لایک که کاملا واقعی و طبیعی می باشد استفاده نمایید.

شما با خرید لایک پست فیسبوک فروشگاه ایرانی لایک که تمامی کاربران واقعی می باشند و با خرید این لایک های پر قدرت باعث شتاب دادن پست خود در میان پست های دیگر کاربران شوید. به خصوص اگر در دقایق اولیه به اشتراک گذاشتن پست خود از این سروریس استفاده نمایید تاثیر بی نظیرش را بیشتر خواهید دید.

بنابراین احتمال ورود پست شما به صفحه جست وجو فیسبوک بسیار بیشتر است. به خصوص اگر پست شما مربوط به محصولاتتان جهت تبلیغ و فروش باشد، بسیار بر آمار فروش شما تاثیر گذار خواهد بود. اگر همراه سرویس خرید فالوور واقعی فیسبوک ایرانی لایک، سرویس خرید لایک پست فیسبوک و یا سرویس خرید لایک پیج فیسبوک را تهیه و مورد استفاده قرار دهید، احتمال بالا آمدن صفحه فیسبوک شما بیشتر خواهد بود.

یکی دیگر از سرویس های فیسبوک فروشگاه ایرانی لایک که بسیار در جلب توجه فالوور ها به پست شما تاثیر گذار می باشد و در ورود پست شما به صفحه جست وجو فیسبوک بسیار کاربردی می باشد، سرویس خرید لایک کامنت فیسبوک ایرانی لایک می باشد.

شما می توانید با استفاده از سرویس خرید لایک پیج فیسبوک از فروشگاه ایرانی لایک موجب جلب توجه و جذب کاربران این شبکه اجتماعی قدرتمند به صفحه فیسبوک خود شوید. این سرویس موجب می شود تعداد فالوور های واقعی و طبیعی جذب صفحه شما شده و روز به روز بر اعتبار و ارزش پیج خود بیافزایید.

بنابر توضیحات داده شده شما می توانید با کمترین هزینه ممکن و با استفاده از خدمات و سرویس های فیسبوک فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک صفحه خود را به یک صفحه پر طرفدار و معتبر تبدیل کنید و در بین مخاطبان این شبکه اجتماعی بزرگ و فعال بدرخشید.

5/5 - (1 امتیاز)
Shopping Basket