خرید لایک اینستاگرام

100 عدد لایک خارجی اینستاگرام

1,850 تومان

100 عدد لایک فیک بدون ریزش

1350 تومان

100 عدد لایک 100% ایرانی واقعی

9,000 تومان

100 عدد لایک زن اینستاگرام

13500 تومان

100 عدد لایک مرد اینستاگرام

13500 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر میتوانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی در جدول آن درج شده است هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نامحدود است. اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می توانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوورهایتان در مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

خرید لایک تردز

خرید لایک اینستاگرام از محصولات پرطرفدار میان کاربران اینستاگرام است. از جمله خصوصیات این محصول بازاریابی دیجیتال می‌توان به عدم ریزش و آنی بودن آن اشاره نمود. خرید Instagram Likes یکی از خدماتی است که توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات اینستاگرام مانند ایرانی لایک به کاربران ارائه می شود. همه خدمات با کیفیت بسیار بالا ارائه می‌شوند تا شما با اطمینان از بهترین سایت خرید لایک اینستاگرام، سفارشات خود را انجام دهید.

خرید لایک اینستاگرام ارزان، Instagram Likes

خرید لایک اینستاگرام یکی از روش‌های بازاریابی در این شبکه اجتماعی می باشد. شاید بتوان بازاریابی دیجیتال را راحت‌ترین روش برای برقراری ارتباط با کاربران دانست. البته در جامعه دانشگاهی اصطلاح بازاریابی الکترونیکی و بازاریابی دیجیتال معمول تر بوده ولی عبارت بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در نظر محققان محبوب تر است.

دیجیتال مارکتینگ مهم‌ترین روش برای جذب مخاطبان درباره یک برند می‌باشد. اکثر شبکه‌های اجتماعی از ابزارهای تجزیه و تحلیل دیتا و هوش مصنوعی پایشی برخوردار هستند. این امر به شرکت‌ها امکان داده تا میزان پیشرفت و موفقیت خود را در ایجاد کمپین‌ها تبلیغاتی بررسی و ردیابی کنند. امروزه شرکت‌هایی مانند ایرانی لایک به طور تخصصی در زمینه بازاریابی دیجیتال و خدمات شبکه ‌های اجتماعی فعالیت دارد.

روش‌های متفاوتی برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی وجود دارد که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک بدون ریزش اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام بدون ریزش موجب می‌شود پست‌های شما در اینستاگرام دیده شود. برای دریافت لایک خارجی شما می‌توانید از پکیج‌هایی که برای این منظور آماده شده‌اند استفاده کنید. خرید لایک بدون ریزش بهترین گزینه برای افزایش آمار لایک پست بدون نگرانی از ریزش است.

البته لایک ارزان هم یکی دیگر از این خدمات محسوب می شود که با قیمت های بسیار مناسب توسط ایرانی لایک به کاربران عرضه می شود. در همین راستا هم اینستاگرام یک بستر مناسبی را فراهم کرده که کاربران و شرکت ها به طور مستقیم با هم دیگر ارتباط برقرار کنند.

این باعث شده که برندها از اینستاگرام برای تقویت استراتژی جامع بازاریابی بهره ببرند. بازاریاب ها از اینستاگرام برای هدایت مردم به خرید محصولات و تشویق آنها برای به اشتراک گذاری اطلاعات یک محصول توسط آنها استفاده می کنند.

بر اساس تحقیقات انجام شده بیش از 71 درصد از برترین برندهای جهان از اینستاگرام برای بازاریابی استفاده می کنند. این برنده ها با استفاده از اینستاگرام تصویر شخصی تری از مارک خود عرضه کرده و بهتر می‌توانند مخاطب را به خود جذب نمایند.

دلیل و مزایای خرید لایک اینستاگرام ارزان خارجی

خرید لایک خارجی در نهایت منجر به افزایش لایک خارجی پست های اینستاگرامی شما شده و اگر پکیج خرید لایک بدون ریزش را تهیه نموده و از این بسته ها می توانید برای افزایش لایک خارجی پست های ثابت خود استفاده کنید. اما از آنجا که دنبال کنندگان صفحه شما در اینستاگرام قادر به مشاهده پروفایل فالوورهای لایک کننده هم هستند. پس سایت ایرانی لایک از پروفایل های واقعی و فعال خارجی استفاده می کند.

اصولا استفاده از خدماتی نظیر آن می تواند به برند ها برای بهتر دیده شدن کمک کند چه برسد به اینکه شرکت هایی مانند سایت ایرانی لایک هم ارزانترین لایک اینستاگرام را در اختیار مشتریان قرار دهد. این خدمات باعث افزایش میزان فالوورهای پیج اینستاگرامی شما شده و می تواند در نهایت موجب بالا رفتن تعداد بازدید ها و افزایش شانس نمایش ویدیوهای شما در قسمت اکسپلورر اینستاگرام شود.

خرید لایک بدون ریزش ایرانی

گفتیم که اینستاگرام بستر مناسبی برای حضور موثر برندهای تجاری است. همین پلتفرم در سال ۲۰۱۴ حدود ۲۰۰ میلیون کاربر فعال داشته و میزان تعامل کاربران با این پلتفرم در مقایسه با فیسبوک ۱۵ برابر و در قیاس با توییتر بیش از ۲۵ برابر بوده است. بر اساس مطالعات صورت گرفته برآورد می شود که چیزی حدود ۹۳ درصد از برندهای معتبر در سراسر جهان در اینستاگرام حساب کاربری فعال داشته و مشغول بازاریابی هستند. همین خود نشان دهنده میزان محبوبیت این پلتفرم در میان کاربران است.

افزایش بازدید با خرید لایک ارزان و باکیفیت اینستا

خرید لایک اینستاگرام بازدید فراوانی را برای پیج اینستاگرامی شما به ارمغان می آورد. در صورت خرید لایک باکیفیت خصوصا خرید لایک بدون ریزش علاوه بر کاهش هزینه ها از ارزان ترین محصولات سایت ایرانی لایک بهره مند خواهید شد.

اینها همه از نمونه خدماتی محسوب می شود که می تواند برند های تازه و نوپا را در اینستاگرام مطرح کند. همچنین لایک ارزان نیز می تواند به دیده شدن بیشتر شما در اینستاگرام کمک کند. وقتی صحبت از برندها خصوصا برندهای نوپا می شود هدف اینستاگرام کمک به برندهای نوپا برای دست یابی به مشتریان مربوطه با استفاده از تصاویر جذاب و در یک بستر و فضای غنی و تصویری است.

بنابراین بازاریابی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام می تواند به  مثابه یک بستر بالقوه برای در معرض دید مردم قرار دادن برندها به ویژه گروه هدف جوان تر باشد. این امر در کسب و کارهای اینترنتی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. تا جایی که کسب وکارهای اینترنتی ماهانه میلیاردها تومان هزینه صرف تبلیغات در اینستاگرام می‌کنند.

می تواند برندها را به چنین اهدافی نائل کند. اینستاگرام خود را به عنوان بستری بسیار قدرتمند برای بازاریابان جهانی اثبات کرده و به مخاطبان این امکان را می دهد. تا از طریق اشتراک گذاری تصاویر و ویدیو ها و متن ها مشتریان را به اهداف خود برسانند.

بازاریابی در شبکه اجتماعی اینستاگرام جز خدماتی است که توسط شرکت های فعال بازاریابی در شبکه های اجتماعی انجام می شود که این خدمات کمی متفاوت تر از بازاریابی در شبکه اجتماعی تلگرام است. خرید لایک اینستا و یا سایر خدمات اینستاگرام به دلیل تعداد بالای کاربران ایرانی در این شبکه از اهمیت بسیار بیشتری نسبت به سایر شبکه‌های اجتماعی برخوردار است.

خدمات لایک اینستاگرام

انواع خدمات لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام هم به عنوان جزئی از خدمات بازاریابی محسوب شده که در کنار سرویس هایی مانند ارائه لایک بدون ریزش و سفارش لایک خارجی جز خدماتی است که توسط شرکت‌های فعال بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود.

لایک ارزان و باکیفیت خدمتی است که برای تبلیغات گسترده در اینستاگرام توسط سایت ایرانی لایک با مناسب ترین قیمت ارائه می شود. که در نتیجه آن با افزایش تعداد فالوور و مواردی مانند لایک‌ها، کامنت‌ها و … منجر به افزایش اعتبار حساب کاربری اینستاگرام شما خواهد شد. منظور از لایک باکیفیت اینستا، رعایت الگوریتم‌هایی است که باعث می‌شوند لایک‌ها واقعی‌تر به نظر بیایند. این امر تاثیر لایک را بیشتر می‌کند.

دیگر از هیچ کس پنهان نیست که بازاریابی در شبکه های اجتماعی و در صدر آن اینستاگرام که به پرطرفدارترین شبکه اجتماعی بین ایرانیان تبدیل شده چقدر ارزشمند است. مطمئنا داشتن یک حساب کاربری با کیفیت بالا و دریافت تعداد زیاد لایک می تواند اعتبار شما را بالا برده و موجب افزایش فروش محصولات شما از طریق اینستاگرام شده و بر جذابیت پیج شما خواهد افزود. و مطمئنا پیج شما را به گزینه مناسبی برای مخاطبان تبدیل خواهد کرد.

لایک ارزان اینستاگرام

اهمیت خرید لایک اینستاگرام از سایت معتبر

پست‌ها روزانه در اینستاگرام میلیون‌ها لایک می‌گیرند. ارائه خدمات لایک ارزان می تواند تغییرات مهمی را در روند کسب و کار را ایجاد کرده و شاید بتوان سایت ایرانی گرام را یکی از تخصصی‌ترین شرکت‌های فعال در این حوزه دانست.

  • همانطور که گفته شد اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در میان ایرانی ها محسوب شده و در حال حاضر مناسب ترین راه برای ایجاد یک کسب و کار و تبلیغات می‌باشد و برای استفاده این شبکه مجازی و تبلیغات برای کسب و کار خود کافی است یک حساب کاربری در این برنامه ایجاد کرده و سپس به تبلیغ کسب و کار خود بپردازید.
  • خرید لایک اینستاگرام باکیفیت و جبران ریزش می‌تواند برای بسیاری از کاربران وسوسه انگیز باشد. خرید این محصول قطعا منجر به افزایش محبوبیت آن‌ها در این شبکه اجتماعی خواهد شد. مزایای جانبی خرید لایک مانند ورود راحتتر به اکسپلور، بیشتر دیده شدن، افزایش اعتبار و … از اهداف خرید این محصول است.
  • خرید لایک اینستاگرام بدون ریزش می‌تواند برای بسیاری از کاربران جذاب باشد و شما می‌توانید برای افزایش محبوبیت حساب کاربری خود از خدمات متنوعی مانند خرید لایک ارزان و خرید لایک خارجی که توسط ایرانی سایت عرضه می شود استفاده نمایید. تنوع خدمات خرید لایک به دلیل تفاوت در ماهیت خدمات و متناسب با انتظار شما از خرید سرویس است.
  • خدمات مختلف لایک اینستاگرام که دربالای صفحه موجود هستند تاثیرگذاری و نتایج متفاوتی دارند که متناسب با نیاز خود باید هوشمندانه انتخاب کنید. توضیحات هر محصول در صفحه آن محصول ارائه شده تا با انتخاب مناسب، بیشترین بازده را از سرمایه‌گذاری خود داشته باشید.

اگر فعالیت شما هم در اینستاگرام یک فعالیت تجاری بوده بنابراین برای شما تعداد فالوور مهم خواهد بود. چون هر چه تعداد فالوورها بیشتر شود میزان تاثیرگذاری این تبلیغات نیز بیشتر شده و هر چه تعداد فالوور شما بیشتر باشد کاربران بیشتر تشویق می شوند تا شما را دنبال کنند.

اگر هم تعداد و هم کیفیت لایک اینستاگرام برای شما مهم است از خدمات خرید لایک اینستاگرام ایرانی لایک استفاده کنید تا در کوتاه ترین زمان به نتیجه دلخواه خود برسید.

4.4/5 - (7 امتیاز)
Shopping Basket