لینکدین

100 عدد فالوور

76500 تومان

100 عدد لایک پست

67500 تومان

100 عدد کانکشن فعال

675000 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی در جدول آن درج شده است هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نامحدود است. اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می توانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوور هایتان در مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

خرید لایک تردز

خدمات لینکدین و مهمترین آن خرید فالوور لینکدین یکی از انواع سرویس های وب سایت ایرانی لایک در زمینه رونق بخشیدن بر کسب و کار تخصصی شما در شبکه اجتماعی حرفه ای لینکدین می باشد. حال در این مقاله ، به فواید خرید فالوور لینکدین و تاثیرات بی بدیل آن بر کاریابی و درآمد دلاری شما کاربران از این سرویس خواهیم پرداخت. بنابراین تا پایان این مقاله آموزنده با ما همراه باشید. امروزه بسیاری از ساعات شبانه روز را صرف شبکه های اجتماعی گوناگون می کنیم که اکثرا بر پایه سرگرمی و فان می باشند.

خرید فالوور لینکدین و فواید و تاثیرات بر کسب و کار شما

صرفا تمامی شبکه های اجتماعی این گونه نبوده و بعضی از پلتفرم ها به منظور مقاصد مهمتری پایه گذاری شده اند. لینکدین نیز یکی از کاربردی ترین شبکه های اجتماعی می باشد که بر پایه کاریابی و بیزینس بنا شده است که اساسا برای رونق بخشیدن به کسب و کارهای مختلف و آشنا کردن دیگران با این مشاغل طراحی و ساخته شده است. علاوه بر این کاربران این شبکه اجتماعی می توانند با سایر کاربرانی که در حوزه کاری آن ها فعالیت می کنند، آشنا شده و با آن ها ارتباط برقرار نمایند. 

در ضمن دسترسی شما در این شبکه اجتماعی تخصصی، محدود به این موارد نمی باشد و شما می توانید با هولدینگ های بزرگ بین المللی نیز کانکشن شده و در صورتی که رزومه کاری شما مورد تایید کارفرما قرار بگیرد، می توانید با این شرکت ها قرارداد معتبر بسته و به درآمد دلاری برسید. به نوبه ای پلتفرم لینکدین، افراد متخصص در زمینه های گوناگون را با کارفرمایان مرتبط می نماید. برای این کار تنها کافی است که شما عضو این پلتفرم کاربردی شوید و نحوه کار کردن با این شبکه اجتماعی را یاد بگیرید و با قسمت های مختلف آن آشنا شوید. 

در صورتی که شما تازه عضو این شبکه اجتماعی شده اید می توانید با خرید فالوور لینکدین ایرانی لایک، که تمامی فالوورها واقعی و فعال می باشند، موجب اعتبار بخشیدن به حساب کاربری خود شوید و اعتماد کارفرمایان را به راحتی جلب نمایید همچنین باید پروفایل شما از ظاهر خوبی برخوردار باشد و اطلاعات کاربردی و مناسبی از خود در آن درج نمایید. 

چرا که اگر حساب کاربری شما تعداد فالوور کمی داشته باشد و یا پروفایل اکانت شما به صورت حرفه ای طراحی نشده باشد، نشان دهنده تازه کار بودن شما در این شبکه اجتماعی می باشد و جلب کردن اعتماد کارفرمایان برای شما کمی دشوار خواهد شد.

خرید فالوور لینکدین

چرا باید فالوور لیکندین را از ایرانی لایک خریداری کنیم

فالوور لینکدین، یکی دیگر از سرویس های انواع فالوور شبکه های اجتماعی می باشد که مختص شبکه اجتماعی لینکدین در وب سایت ایرانی لایک در اختیار کاربران این شبکه اجتماعی تخصصی قرار گرفته شده است. فالوور لینکدین ایرانی لایک، از نوع فالوور واقعی و فعال می باشند که هر یک از فالوورهای اضافه شده به حساب کاربری شما خود دارای حساب کاربری واقعی بوده و در این شبکه اجتماعی در حال فعالیت می باشند.

یکی از مزیت های بارز فالوورهای واقعی این می باشد که علی رغم این که هر کاربری از لحاظ زمینه کاری با شما متفاوت باشد اما شما دارای زمینه کاری قوی و طرف قرار داد با شرکت های بزرگ باشید، در صورت مطمئن بودن از کار شما و اعتماد داشتن به توانایی های شما می توانند شما را با کارفرمایان دارای هولدینگ های بزرگ کانکشن کرده و شما از این طریق به کسب درآمد دلاری برسید. بنابراین طراحی اکانت شما و داشتن فالوور واقعی و فعال، می تواند موجب بهبود بخشیدن به حساب کاربری شما و پیشرفت روز افزون شما شود. 

همچنین اگر شما دارای فالوور واقعی زیادی باشید کارفرمایان، با مراجعه به اکانت شما و مشاهده تعداد فالوور شما، رزومه کاری و سابقه کاری شما و همچنین جوایز و افتخارات خود در دوران تحصیل و یا کار خود و نمونه کارهای شما که در حساب کاربریتان موجود می باشد، ترغیب به استخدام و بستن قرارداد با شما در میان بسیاری از کاربران درخواست دهنده می شوند. به طور کلی، صفحه حساب کاربری شما همانند کارت ویزیت شما می باشد که به صورت مجازی است و توسط میلیون ها کاربر مشاهده می شود. 

همچنین با در ارتباط بودن با فالوور لینکدین که واقعی می باشد و از ایرانی لایک خریداری کرده اید و با آن ها در ارتباط باشید بسیار برای شما مفید خواهد بود. بهترین کار این است که حساب کاربری خود را باز بگذارید تا در دسترس عموم قرار بگیرید و کسب و کار شما توسط کاربران این شبکه اجتماعی بدون هیچ محدودیتی دیده شود، بنابراین توضیحات، بستن حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی لینکدین کار درستی نمی باشد.

سرویس لایک لینکدین آسمان خراش ایرانی لایک 

لایک لینکدین، یکی از سرویس های کاربردی ایرانی لایک می باشد که برای کاربران شبکه اجتماعی لینکدین، جهت اعتبار بخشیدن به حساب کاربری خود و کسب اعتماد کارفرمایان داخلی و خارجی، در اختیار شما قرار داده شده است. 

وب سایت ایرانی لایک، سرویس لایک بدون ریزش لینکدین را با مناسب ترین قیمت در اختیار کاربران این شبکه اجتماعی قرار داده است تا در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه اعتبار کافی را به حساب کاربری خود کسب کرده و با اعتماد به نفس بیشتری با شرکت های بزرگ داخلی و حتی بین المللی موجود در این پلتفرم، وارد مذاکره شده تا در میان سایر رقبای عضو شده در این شبکه اجتماعی، رضایت و اعتماد کارفرما را جلب کرده و به کسب درآمد دلاری از این پلتفرم برسند. 

لازم به ذکر می باشد که نحوه دریافت کارمزد از شرکت های طرف قرار داد در این شبکه اجتماعی حرفه ای، از طریق حساب پی پال می باشد که هنگام دریافت حق الزحمه باید این حساب را باز کنید و در ابتدای ورود به این پلتفرم نیازی به باز کزدن آن نمی باشد. بنابراین چه با شرکت های داخلی و چه شرکت های خارجی قرار داد کاری ببندید درآمد شما دلاری خواهد بود. 

بنابراین هر چه پست هایی که از حرفه خود در این شبکه اجتماعی می گذارید از تعداد لایک بیشتری برخوردار باشد، نشان دهنده معتبر بودن حساب کاربری شما می باشد و با صرف هزینه های بسیار کم و با کمک وب سایت معتبر و با تجربه ایرانی لایک می توانید به کسب درآمد دلاری بالا برسید و حرفه خود را بین المللی کرده و در دنیا مطرح نمایید. از مزیت لایک لینکدین ایرانی لایک، به این نکته می توان اشاره کرد که تمامی لایک های خریداری شده بدون ریزش می باشد و تنها با یک نوبت هزینه برای حساب کاربری خود، لایک پست شما به صورت دائمی خواهد بود.

نحوه خرید لایک لینکدین از ایرانی لایک

خرید لایک لینکدین از وب سایت ایرانی لایک بسیار ساده می باشد. کافی است شما در موتور جست و جوگر گوگل، کلمه ایرانی لایک را به صورت فارسی و یا انگلیسی تایپ کرده تا وارد وب سایت ایرانی لایک شوید. پس از ورود به سایت در بالای صفحه روی گزینه سایر شبکه های اجتماعی کلیک کرده تا صفحه جدید باز شود. در صفحه باز شده روی گزینه لینکدین کلیک نمایید تا سرویس های مرتبط با این شبکه اجتماعی برای شما عزیزان باز شود. 

در حال حاضر در وب سایت ایرانی لایک در مقابل گزینه لینکدین سه گزینه باز می شود که فالوور لینکدین ایرانی لایک، لایک پست ایرانی لایک و لینکدین کانکشن فعال می باشد که شما برای خرید لایک لینکدین از ایرانی لایک باید روی گزینه لایک پست لینکدین کلیک نموده تا وارد مرحله ثبت سفارش شوید. پس از وارد شدن به این مرحله ابتدا باید آدرس لینک یا حساب کاربری که می خواهید برای آن لایک بدون ریزش پست خریداری نمایید را وارد کرده، سپس تعداد لایک مورد نظر خود را در قسمت مورد نیاز که باید تعداد در محدوده مشخص شده باشد را انتخاب کرده و هنگام وارد کردن عدد باید کیبورد شما در حالت انگلیسی باشد.

پس از وارد کردن تعداد لایک، مبلغ سفارش شما به صورت خودکار نمایش داده می شود که در صورتی که مبلغ نمایش داده شده مورد تایید شما می باشد، شماره موبایل خود را وارد کرده و حتما آدرس ایمیل خود را ثبت کرده و در انتها، روی کلمه خرید کلیک نمایید و از طریق درگاه امن ، هزینه نمایش داده شده را پرداخت نموده تا پس از تکمیل مرحله پرداخت به صورت خودکار، وب سایت ایرانی لایک شروع به اجرای سرویس خریداری شده شما می نماید و در مدت زمان تعیین شده و در کمترین زمان ممکن سرویس خرید لایک لینکدین ایرانی لایک به اجرا در خواهد آمد. 

بنابر توضیحات داده شده، شما می توانید با صرف هزینه بسیار مناسب و خرید هر یک از سرویس های لینکدین از ایرانی لایک، از باکیفیت ترین سرویس های شبکه اجتماعی لینکدین برخوردار شوید.

5/5 - (2 امتیاز)
Shopping Basket