خرید ویو اینستاگرام

100 عدد ویو ویدیو اینستاگرام

9000 تومان

100 عدد ویو لایو ارزان

54000 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی  در جدول آن درج شده است هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نامحدود است. اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می توانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوورهایتان در  مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

خرید لایک تردز

سرویس خرید ویو اینستاگرام که در فروشگاه ایرانی لایک ارائه می‌شوند شامل پکیج ‌های بالا می‌باشند. برای خرید بازدید اینستاگرام پکیج مورد نظر خود را از بسته‌های زیر انتخاب کنید. سپس با تکمیل فرم خرید ویو، بسته ویو مورد نظر در اسرع وقت به صورت اتوماتیک برای اکانت شما فعال خواهد شد.

با مراجعه به صفحات هرکدام از محصولات و مطالعه توضیحات هر محصول، می‌توانید بسته ویو مناسب با نیاز خود را تهیه نمائید. توجه نمایید ویو اینستاگرام که در ایرانی لایک ارائه می شود ویو واقعی اینستا می باشد.

ویو اینستاگرام و مزایای خرید ویو

خرید ویو اینستاگرام از فروشگاه ایرانی لایک موجب افزایش بی نظیر بازدید و اعتبار و ارزش ویدیو شما می شود. این فروشگاه قویترین و با کیفیت ترین سرویس بازدید اینستاگرام را از سرورهای اختصاصی متعلق به خود و با نازل ترین قیمت در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

محصول خرید ویو اینستاگرام ایرانی لایک باعث می شود در الگوریتم اینستاگرام آمار پیج شما بسیار بالا رفته و موجب جذب فالوور واقعی زیادی به پیج شما می گردد. زمانی که پست به اشتراک گذاشته شما از بازدید یا ویو بالایی برخوردار شود طبق الگوریتم اینستاگرام وارد صفحه اکسپلور خواهد شد و به سایر مخاطبان پیشنهاد داده می شود. در نتیجه میزان بازدید، لایک و کامنت بیشتری را در بر خواهد داشت.

فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک یکی از سایت های معتبر و نام آشنا در زمینه ارائه خدمات شبکه های اجتماعی می باشد. این فروشگاه با در اختیار داشتن تیم پشتیبانی مجرب به صورت شبانه روز در حال انجام سفارشات ثبت شده کاربران می باشد. در اسرع وقت به سفارشات رسیدگی نموده و سریع ترین سرویس دهی را در بین سایت های ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی دارد.

خرید ویو اینستاگرام

هنگام به اشتراک گذاشتن پست های ویدیویی علاوه بر تعداد لایک و کامنت در یافت شده توسط دنبال کنندگان، تعداد ویو و بازدید پست ویدیویی شما نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. یکی از روش های رایج تشخیص تعداد فالوور واقعی یک پیج اینستاگرامی تعداد ویو پست های آن پیج می باشد.

بنابراین در صورتی که پیج شما از تعداد فالوور بالایی برخوردار می باشد این توقع برای مخاطبان ایجاد می شود که ویدیو شما از بازدید بالایی برخوردار باشد. در نتیجه برای ایجاد توازن بین تعداد فالوور و ویو پست به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام برای بالابردن اعتبار پیج خود نیاز به خرید ویو اینستاگرام دارید.

تاثیر شگفت انگیز ویو اینستاگرام بر اعتبار و ارزش پیج شما

شانس ورود پست شما با استفاده از محصولات ویو اینستاگرام فروشگاه ایرانی لایک به صفحه اکسپلور بسیار بیشتر خواهد شد. در نتیجه توسط مخاطبان بیشتری دیده شده و همچنان میزان بازدید ویدیو شما افزایش می یابد که موجب شناخته شدن برند و حرفه شما می گردد و موجب رونق کسب و کار اینترنتی شما می شود.

محصول خرید ویو اینستاگرام فروشگاه ایرانی لایک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. چرا که تمامی ویوهای انجام شده برای پست شما توسط کاربران واقعی و فعال می باشد که همگی دارای عکس پروفایل بوده و هر یک در پیج خود دارای پست و استوری می باشند.

این امر نشان دهنده فعال بودن کاربران می باشد که هر یک از ویوهای انجام شده توسط این کاربران در الگوریتم اینستاگرام بسیار با ارزش می باشد و اعتبار پیج شما بیشتر از پیش خواهد شد. همچنین ویوهای انجام شده بدون ریزش بوده و بعد از گذشت مدتی از تعداد ویوها کاسته نخواهد شد.

یکی از سریع ترین و کم هزینه ترین روش های افزایش بازدید اینستاگرام، خرید ویو اینستاگرام از فروشگاه ایرانی لایک می باشد. این فروشگاه از لحاظ قیمت با سایر سایت های ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی با توجه به کیفیت محصولات، بی رقیب می باشد.

در حالت عادی برای این که ویدیو شما از ویو بالایی برخوردار شود باید از محتوای بسیار قوی برخوردار باشد و پر از ایده و جذابیت باشد. همچنین از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد که تمامی این کارها نیاز به یک فرد حرفه ای دارد که دستمزد بالایی دارند. علاوه بر آن امری زمان بر و پر هزینه می باشد.

اما با استفاده از محصول خرید ویو اینستاگرام از فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک، در کمترین زمان و بدون نیاز به پرداخت هزینه بالا می توانید تیجه ای حتی بهتر از مورد ذکر شده را کسب نمایید.

زمانی که تعداد ویو پست شما بالا باشد سایر مخاطبان ، مشتاق بازدید ویدیو شما خواهند شد. به دنبال ویو بالای محصول شما ، افزایش اعتماد و افزایش احتمال خرید و تبدیل شدن بازدیدکننده به مشتری دائمی بیشتر خواهد شد.

خرید فالوور میکس ایرانی - ویو اینستاگرام

نکات مهم خرید ویو اینستاگرام

یکی از مهمترین و اصلی ترین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید، خرید از مرجع و سایت‌های معتبر انجام دهید که محصول باکیفیتی را در اختیار داشته باشید که از بازدهی بالایی نیز برخوردار شوید.

هنگام خرید ویو اینستاگرام به تعداد فالوورهای پیجتان توجه داشته باشید و متناسب با همان تعداد ویو خریداری کنید. چرا که در صورتی که تعداد فالوور پیج شما کم باشد و شما بدون توجه به آن ویو خریداری کنید موجب از بین رفتن اعتبار شما می‌شود.

همچنین هنگام استفاده از محصول خرید ویو اینستاگرام حتما پیج خود را به حالت public یا عمومی بگذارید. یکی از بهترین و معتبرترین سایت ها برای خرید ویو اینستاگرام فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک می باشد که با توجه به سرورهای اختصاصی متعلق به خود، کیفیت محصولات خود را تضمین کرده و توسط پشتیبانی حرفه‌ای خود در تمامی ساعات به صورت آنلاین پاسخگوی کاربران می باشد.

کیفیت پیج مخاطبان در ویو پست شما نیز بسیار تاثیر گذار می باشد و رتبه و رنک پیج شما را در الگوریتم اینستاگرام تحت تاثیر قرار می‌دهد. در صورتی که اکانت های بازدید کننده ویدیو شما از اعتبار بالایی برخوردار باشند سریع تر پست شما را راهی صفحه اکسپلور خواهند کرد.

از آنجایی که تاثیر ویدیو در الگوریتم اینستاگرام بسیار بیشتر از عکس می باشد، بنابراین با تهیه پست‌های ویدیویی و استفاده از محصول ویو اینستاگرام فروشگاه ایرانی لایک بدون فوت وقت اعتبار و ارزش پیج خود را روز به روز افزایش دهید.

جهت ارتباط با ادمین، ما را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

5/5 - (3 امتیاز)
Shopping Basket