سرویس های پینترست

100 عدد فالوور پینترست

63,000 تومان

100 عدد لایک پین پینترست

45000 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی در جدول آن درج شده است هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نامحدود است. اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می توانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوورهایتان در  مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

خرید لایک تردز

سرویس های کاربردی پینترست فروشگاه ایرانی لایک

فروشگاه ایرانی لایک خدمات گوناگون شبکه اجتماعی پینترست از جمله خرید فالوور پینترست و خرید لایک پینترست را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در اختیار کاربران قرار داده است. با استفاده از این خدمات مفید و شگفت انگیز می توانید موجب رونق بخشیدن به کسب وکار خود در این شبکه اجتماعی محبوب شوید.

فروشگاه ایرانی لایک به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین سایت های ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی همیشه بهترین محصولات را با ارزان ترین قیمت ها در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

شبکه اجتماعی پینترست بر محور اشتراک گذاشتن تصاویر بنا شده است. یکی از ویژگی های شبکه اجتماعی پینترست این است که شما می توانید تصاویر مد نظرتان را در هر ابعادی به اشتراک بگذارید بدون آن که از کیفیت آن کاسته شود. همچنین یک ویژگی بارز دیگر پلتفرم پینترست این است که دیگر در این شبکه اجتماعی خبری از سلبریتی ها نمی باشد که توجه اکثر کاربران این پلتفرم را به خود معطوف کند و دیگر جایی برای پیشرفت کاربران دیگر نباشد.

این شبکه اجتماعی بسیار برای کسب وکارهایی مانند عکاسان، نقاشان، معمارها، دیزاینرها، فروشنده های لوازم لوکس و بسیاری از کسب و کارهای دیگر که به دیگران ایده می دهد. چرا که این شبکه اجتماعی امکانات بی نظیری را برای کسب کارها در نظر گرفته است تا کاربران بتوانند برند و حرفه خود را به بهترین شکل ممکن و با ابالاترین کیفیت در معرض دید قرار دهند.

پینترست

در شبکه اجتماعی پینترست نیز همانند سایر شبکه های اجتماعی، برای پیشرفت و جذب مخاطبان هدف بیشتر و بالا بردن آمار فروش خود نیاز به جلب اعتماد کاربران می باشد. بنابراین به منظور رشد اکانت خود و اعتبار بخشیدن به آن می توانید از خدمات پینترست فروشگاه ایرانی لایک استفاده نمایید.

اولین معیار برای تایید اعتبار یک پیج در هر یک از شبکه های اجتماعی تعداد دنبال کنندگان یا فالوورهای یک اکانت می باشد. شما با استفاده از سرویس خرید فالوور پینترست فروشگاه ایرانی لایک می توانید با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن به هر اندازه که مد نظرتان می باشد تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید.

دومین معیار برای سنجیدن اعتبار یک اکانت این است که آیا تعداد لایک های تصاویر به اشتراک گذاشته یا پین شده کاربر با تعداد فالوورهایش همخوانی و توازن دارد. بنابراین در ابتدای کار خود علاوه بر نیاز به خرید فالوور پینترست شما قطعا باید از سرویس خرید لایک پینترست فروشگاه ایرانی لایک نیز استفاده نمایید.

تمامی فالوورهای افزوده شده به حساب کاربری شما کاملا واقعی و فعال می باشند. تک تک این افراد دارای عکس پروفایل و پست می باشند. همچنین سرویس خرید لایک فروشگاه ایرانی لایک نیز بسیار با کیفیت می باشد. تمامی لایک ها توسط کاربران واقعی و فعال پینترست صورت می پذیرد. بنابراین تا زمان شناخته شدن برند یا حرفه تان در این شبکه اجتماعی بهتر است برای جلب اعتماد کاربران از هر دو سرویس فروشگاه ایرانی لایک استفاده نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
Shopping Basket