خرید کامنت اینستاگرام

1 عدد کامنت ایرانی اینستاگرام

180 تومان

1 عدد کامنت توسط افراد دارای تیک آبی

65,000 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی در جدول آن درج شده است هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نامحدود است. اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می توانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوورهایتان در  مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

خرید لایک تردز

فروشگاه ایرانی لایک بزرگ ترین مرجع ارائه دهنده خدمات شبکه اجتماعی اینستاگرام به خصوص سرویس خرید کامنت اینستاگرام (instagram comment) می باشد. ایرانی لایک با توجه به داشتن سرورهای اختصاصی و قدرتمند، یکی از ارزانترین سایتهای ارائه دهنده خرید کامنت سفارشی با متن دلخواه می باشد که در قیمت های اعمال کرده بر روی سرویس های خود بی رقیب  می باشد.

خرید کامنت اینستاگرام از بهترین مرجع ارائه دهنده در ایران

علاوه بر کامنت اینستاگرام، سایت ایرانی لایک بیست و چهار ساعته به صورت آنلاین همه سفارشات ثبت شده کاربران را فعالسازی کرده و پشتیبانی می نماید. از آنجایی که اکثر افرادی که در اپلیکیشن اینستاگرام عضو می باشند حداقل یک پیج کاری نیز علاوه بر پیج اصلی خود دارند. بنابراین برای پیشرفت و رشد پیج خود نیاز به فعالیت زیاد و صرف زمان و هزینه دارند تا برندشان شناخته شده و به مرحله کسب درآمد برسند.

در صورتی که می توانند با استفاده از سرویس های گوناگون فروشگاه ایرانی لایک از جمله محصول خرید کامنت سفارشی که مهمترین عامل در جذب مخاطب و مشتری می باشد، پیج خود را محبوب و مشهور جلوه دهند. یکی از آسان ترین و ارزان ترین روش های افزایش نظرات یا کامنت برای پست به اشتراک گذاشته شده، سفارش کامنت برای پست اینستاگرام می باشد.

الگوریتم اینستاگرام بسیار بر روی واقعی و اصل بودن پروفایل هایی که برای پست شما کامنت می گذارند حساس می باشد. هر چه پروفایلی که برای پست شما کامنت می گذارد از کیفیت بیشتری برخوردار باشد، رتبه و رنک پیج شما در الگوریتم اینستاگرام در جایگاه بالاتری قرار خواهد گرفت. 

در نتیجه فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک با ارائه سرویس ویژه و فوق العاده خرید کامنت توسط افراد دارای تیک آبی، این مسئله را بسیار پر رنگ تر نموده است. چرا که با دریافت کامنت از افراد دارای پروفایل تیک آبی که از جایگاه خاصی در اپلیکیشن اینستاگرام برخوردار می باشند، اعتبار و رتبه پیج شما نسبت به قبل بسیار بالاتر خواهد رفت. به صورتی که قابل قیاس با قبل از استفاده از سرویس افزایش کامنت تیک آبی نمی باشد.

کامنت اینستاگرام

مزایای خرید کامنت برای پست اینستاگرام

خرید کامنت فروشگاه ایرانی لایک مزایای بی شماری را برای پیج شما در بر دارد. این فروشگاه محصول خرید کامنت اینستاگرام را در انواع مدل ها برای بالا بردن اعتبار و رنک پیج شما در اختیار کاربران خود قرار می دهد. یکی از سرویس های خرید کامنت اینستاگرام فروشگاه ایرانی لایک، خرید کامنت ایرانی می باشد.

شما می توانید متناسب با نیاز خود کامنت های ایرانی سفارشی با متن دلخواه خود را تایپ و تعیین نمایید تا بعد از ثبت سفارش توسط تیم حرفه ای ایرانی لایک توسط کاربران واقعی و فعال اینستاگرام برای پست مورد نظر ارسال شود.

از مزایای خرید کامنت ایرانی از فروشگاه ایرانی لایک این است که اگر شما پیج کاری دارید، می توانید با خرید نظرات مثبت در مورد پست به اشتراک گذاشته شده خود، تا مخاطبان با دیدن نظرات مثبت در زیر پست شما ترغیب به دنبال کردن پیج شما و هچنین خرید کردن شوند.

به خصوص اگر سرویس خرید کامنت از فروشگاه ایرانی لایک از نوع خرید کامنت توسط افراد دارای تیک آبی اینستاگرام باشد، نه تنها برای رتبه پیج شما افزایش فوق العاده ای ایجاد می کند. بلکه مخاطبان و دنبال کنندگان شما با مشاهده کامنت توسط این افراد خیلی سریعتر به پیج شما اعتماد خواهند کرد. چرا که زمانی فرد مشهور و خاصی که مورد تایید اینستاگرام می باشد برای پست شما کامنت می گذارد در نظر مخاطبان پیج شما یک پیج قابل اعتماد و محبوب می باشد.

اگر به دنبال نتیجه بهتری از سرویس افزایش کامنت از فروشگاه ایرانی لایک می باشید، پیشنهاد ما سروس خرید کامنت توسط افراد دارای تیک آبی می باشد.

بنابراین یکی از مهمترین مزیت های خرید کامنت ایرنی از فروشگاه ایرانی لایک ، افزایش فالوورهای واقعی می باشد. همچنین به دنبال بالا رفتن کامنت، پست شما به صفحه اکسپلور راه خواهد یافت و به همان نسبت موجب بالا رفتن طبیعی لایک و کامنت برای پست شما خواهد شد که همچنان در رتبه پیج شما بی تاثیر نمی باشد.

همچنین برای ایجاد تنوع در نوع کامنت های ارسال شده برای پست شما، می توانید از کامنت ایموجی استفاده نمایید که متناسب و مرتبط با پست شما ارسال شود. این مدل کامنت ها بسیار جذاب و دیدنی می باشند.

خرید کامنت اینستاگرام یکی از میانبرها برای بالا بردن رتبه پیج در کنار فالوور و لایک می باشد که نشان دهنده محبوبیت پیج شما می باشد.

به این نکته مهم توجه داشته باشید که برای بیشتر شدن تعداد کامنت ها در زیر پستتان حتما به بیشتر کامنت های خریداری شده و ارسال شده برای پست به اشتراک گذاشته خود جواب دهید تا طبیعی جلوه دهد. چرا که با این کار نشان می دهید تعداد زیادی فالوور واقعی و فعال در پیج شما وجود دارد. این امر به مرور زمان موجب جذب فالوورهای واقعی می گردد.

4.7/5 - (3 امتیاز)
Shopping Basket