خدمات IGTV اینستاگرام

100 عدد ویو IGTV کاملا واقعی

7600 تومان

10 عدد کامنت IGTV

1350 تومان

100 عدد لایک IGTV واقعی

1800 تومان

سوالات متداول شما

جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

کد تخفیف به سفارشات با حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان تعلق می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

به این معنی است در سرویس هایی که عنوان ضمانت یا گارانتی در جدول آن درج شده است هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

تعداد ثبت سفارش نامحدود است. اما به این نکته توجه کنید هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می توانید در حالت خصوصی Private قرار دهید.(این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوور هایتان در  مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

خرید لایک تردز

خرید IGTV اینستاگرام که امروزه مصطلح شده است در واقع شامل خرید خدمات و سرویس‌های مربوط به قسمت ویدیوهای IGTV در برنامه اینستاگرام می‌شود. قیمت خرید سرویس‌های IGTV ایرانی لایک به شرح بالا می‌باشد. جهت سفارش سرویس ها کافیست وارد صفحه سرویس مربوطه شده و فرم سفارش محصول را با دقت تکمیل نمایید. قبل از ثبت سفارش جدول توضیحات محصول را حتما با دقت مطالعه نمائید.

سرویس های IGTV اینستاگرام چیست

IGTV اینستاگرام یک قابلیت جدید اینستاگرام می‌باشد که این امکان را به کاربران خود می‌دهد که ویدیوهای بالای یک دقیقه به اشتراک بگذارند. علاوه بر این قابلیت، اپلیکیشن اینستاگرام بر اساس جایگاه کاربران خود مدت زمان ویدیو را متغییر در نظر گرفته است. فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک مانند همیشه با ارائه خدمات با کیفیت، ارزان و به روز شبکه های اجتماعی به خصوص اپلیکیشن محبوب و پرطرفدار اینستاگرام همراه کاربران همیشگی خود می‌باشد که با کمترین هزینه ممکن و در کوتاه ترین بازه زمانی بهترین نتیجه را کسب نمایند.

سرویس های خدمات IGTV فروشگاه اینترنتی ایرانی لایک شامل ویو IGTV کاملا واقعی اینستاگرام ایرانی لایک و همچنین خرید لایک IGTV ارزان و واقعی ایرانی لایک این امکان را به کاربران خود می‌دهد که با استفاده از این محصولات کاربردی و مفید و در عین حال ارزان، توجه دنبال کنندگان و دیگر کاربران پلتفرم اینستاگرام را به ویدیو خود جلب کنید.

تمامی سرویس های خدمات IGTV فروشگاه ایرانی لایک کاملا واقعی و دارای کیفیت بی نظری می‌باشد به این صورت که تک تک کاربرانی که ویدو شما را بازدید می‌کنند دارای عکس پروفایل و پست و استوری می‌باشند که نشان دهنده فعال بودن پیجشان می‌باشد و در رتبه ویدیو و پروفایل شما در الگوریتم اینستاگرام بسیار تاثیر گذار و مثبت خواهد بود.

هنگام استفاده از سرویس های خدمات IGTV اینستاگرام بسیار دقت کنید که از کدام مرجع خرید خود را انجام می‌دهید. چرا که در صورت فیک و بی کیفیت بودن سرویس لایک و ویو IGTV اینستاگرام ممکن است ربات های جست و جو گر اینستاگرام را متوجه خود کرده و موجب مسدود شدن صفحه پروفایل شما گردد.

این مسئله برای پیج شما به خصوص اگر پیج کاری باشد به هیچ عنوان غیر قابل برگشت نخواهد بود و اعتبار شما در میان دنبال کنندگانتان از بین خواهد رفت. حتی اگر هم پیج خود را پس از انجام مراحل احراز هویت باز پس بگیرید اما دیگر پیج شما از اعتبار قبل برخوردار نخواهد بود.

کیفیت سرویس های IGTV اینستاگرام ایرانی لایک

فروشگاه ایرانی لایک تمامی سرویس های خدمات IGTV اینستارگام خود را تضمین نموده است. شما می توانید با آسودگی خاطر از هر یک از سرویس های خدمات IGTV اینستاگرام فروشگاه ایرانی لایک اعم از سرویس ویو IGTV کاملا واقعی و سرویس خرید لایک IGTV ارزان و واقعی تا سقف مورد نیاز خود سفارش داده و موجب رشد پیج اینستاگرام خود شوید. هر چه بازدید ویدیو IGTV اینستاگرام شما بیشتر باشد، دیگر کاربران را برای مشاهده ویدیو شما بیشتر ترغیب خواهد کرد و به طور طبیعی آمار بازدید ویدیو شما روند افزایشی خواهد داشت.

مدت زمان مجاز IGTV اینستاگرام برای کاربران معمولی در حال حاضر ۱۵ دقیقه می باشد اما این مدت زمان برای اینفلوئنسرها و افراد معروف که از تعداد فالوور بالایی برخودار می باشند و به خصوص دارای تیک آبی اینستاگرام نیز هستند، یک ساعت در نظر گرفته شده است.

اگر شما دارای یک پیج کاری اینستاگرام می باشید که نیاز به آموزش و گذاشتن ویدیوهای بیشتر از یک دقیقه می باشد بنابراین بخش IGTV اینستاگرام بسیار مورد استفاده شما قرار خواهد گرفت. بنابراین برای این که پست به اشتراک گذاشته شده به صفحه اکسپلور راه پیدا کند و حرفه شما در معرض دید میلیون ها کاربر اینستاگرام قرار بگیرد، بهترین و سریع ترین راه، استفاده از سرویس های خدمات IGTV اینستاگرام فروشگاه ایرانی لایک می‌باشد.

IGTV اینستاگرام

مزایای خرید خدمات IGTV

با استفاده از سرویس های IGTV فروشگاه ایرانی لایک برای ویدیو به اشتراک گذاشته خود از مزایا بی شماری بهره مند خواهید شد. یکی از مزایای استفاده از سرویس ویو IGTV کاملا واقعی فروشگاه ایرانی لایک این است که موجب افزایش یافتن آمار ویو ویدیو شما خواهد شد در نتیجه به راحتی ویدیو شما وارد صفحه اکسپلور می شود و در معرض دید کاربرانی که فالوور شما نمی باشند نیز قرار می‌گیرد.

کاربران اینستاگرام به دلیل حجم بالای اینترنتی که در استفاده از این اپلیکیشن صرف می‌شود هر ویدیویی را تماشا نخواهند کرد و در صورتی که یک ویدیو از تعداد ویو بالایی برخوردار باشد مشتاق به دیدن آن می‌شوند. چرا که در دید اول برای کاربران اهمیت دارد و آن ها را ترغیب به تماشای ویدیو شما خواهند شد، بدون تردید تعداد ویو، لایک و کامنت های ویدیو شما می‌باشد.

از دیگر مزایای استفاده از سرویس های خدمات IGTV فروشگاه ایرانی لایک به این مورد می‌توان اشاره کرد که در صورتی که یک پیج برای بالا بردن تعداد فالوور خود از سرویس خرید فالوور اینستاگرام استفاده کرده است برای ایجاد توازن بین تعداد فالوورها و تعداد لایک و ویو پست به اشتراک گذاشته شده می‌تواند از سرویس های خدمات IGTV فروشگاه ایرانی لایک که شامل سرویس ویو IGTV کاملا واقعی و سرویس خرید لایک IGTV ارزان و واقعی استفاده نمایید و موجب اعتبار بخشیدن به پیج خود شود.

ما را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

در صورتی که ویدیو به اشتراک گذاشته شما در دقایق یا ساعات اولیه از تعداد ویو، لایک یا کامنت بالایی برخوردار نباشد، طبیعتا شانس ورود آن پست به اکسپلور و دیده شدن توسط سایر کاربران غیر ممکن خواهد شد. اما می‌توانید با استفاده از سرویس های خدمات IGTV فروشگاه ایرانی لایک با کمترین هزینه ویدیو خود را وارد صفحه اکسپلور نموده و موجب افزایش بازدید ویدیو و جذب دنبال کنندگان جدید شوید. بنابراین با استفاده از سرویس های خدمات IGTV فروشگاه ایرانی لایک که واقعی و ارزان می‌باشند در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

تیم پشتیبانی فروشگاه ایرانی لایک به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

4.8/5 - (5 امتیاز)
Shopping Basket