مزایای تیک آبی اینستاگرام:

مزایای تیک آبی اینستاگرام چیست و چطور می توانیم تیک آبی رنگ را بدست آوریم؟

سوالاتی که مداوم از وب سایت ایرانی لایک پرسیده می شود این است که ،  مزایای تیک آبی چیست ؟

دریافت تیک ابی و تاییدیه اینستاگرام دارای یک سری شرایط می باشد به همین دلیل تصمیم گرفتیم

مقاله ای درباره این موضوع مهم تهیه کنیم و در اختیار کاربران قرار دهیم پس حتما تا پایان مقاله با

ما همراه باشید .  

حال تیک آبی واقعا چیست ، هنرمندان به دلیل این که فیلم های زیادی بازی کرده اند به عنوان سلبریتی

به راحتی تیک آبی می گیرند اما  کمدین ها و دیگر اشخاص چگونه این کار را کرده اند.

گرفتن تایید یا تیک آبی از اینستاگرام ، این روزها به دلیل این که افراد زیادی برای گرفتن تیک آبی

بسیار تلاش کرده تا به حد نساب ده هزار فالوور واقعی و فعال برسند کار آسانی نمی باشد ، که این

موضوع عموما برای کاربران اینستاگرام به یک چالش تبدیل شده است .

 اشخاصی که با رفتن به کشور های خارجی با گرفتن تیک آبی توانسته اند خود را مطرح و معروف کنند ،

از این وضع نابسامان اقتصادی در ایران به در آمد های زیادی دست پیدا کرده اند  .  

اما شاید ندانید این تیک تایید آبی رنگ چیست .

پس ابتدا قصد داریم این موضوع را برای شما توضیح دهیم .

 تیک آبی اینستاگرام به نشانه ی آبی رنگی گفته می شود ،  که در کنار نام کاربری برخی افراد نشان داده

می شود .

 دلیل آن هم معروف بودن و مشهور بودن آن شخص را نشان می دهد که با درخواست هایی که انجام

می‌شود می توانید این نشانه را بگیرید .

یکی از افرادی که  با درست کردن ویدیو های طنز در اینستاگرام از کاربران برای تبلیغات ۵ میلیون دریافت

میکرد .

بعد از گرفتن تیک آبی اینستاگرام   این مبلغ را به ۱۵ ملیون تومان به ازای هر استوری افزایش داد .

 نحوه عملکرد اینستاگرام ، درباره ی تیک آبی خیلی روشن و مشخص نیست ، معلوم نیست که بالاخره

چه کسانی از اینستاگرام تیک آبی دریافت می کنند .

 خود اینستاگرام در سایت رسمی اش ،  اعلام کرده که فقط برخی از نهادهای عمومی ،  افراد مشهور ،

برندها  تیک آبی را دریافت می کنند و امکان خرید تیک آبی وجود ندارد .

اما نا امید نشوید ما به شما کمک می کنیم و راه کارهای دریافت تیک آبی اینستاگرام و مزایای تیک آبی

اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد .

تمامی کاربران اینستاگرام می توانند  تیک آبی اینستاگرام را درخواست نمایند .

همچنین لازم به ذکر می باشد  خرید  خدمات تیک آبی اینستاگرام و درخواست تیک آبی اینستاگرام

از طریق سایت معتبر ایرانی لایک که ارائه دهنده خدمات سوشیال مدیا  می باشد وجود دارد .

 پنج مورد از مزایای تیک آبی اینستاگرام :

1.نشان تایید اینستاگرام به هر کسی داده نمی شود ، تیک آبی اینستاگرام شما را از سایر کاربران این شبکه اجتماعی متمایز می کند .

وجود این تفاوت پر فایده می باشد ، برای مثال وقتی شما یک کامنت زیر پست شخص مشهور قرار می دهید ،  با داشتن تیک آبی رنگ باعث متمایز بودن پیج شما نسبت به دیگر افراد می‌باشد . به همین دلیل افراد زیادی شما را فالو خواهند کرد .

  1. مزایای تیک آبی در بحث تبلیغات بسزا است . با دارا بودن تیک آبی اینستاگرام که نشان دهنده معتبر بودن پروفایل شما می باشد می توانید از این طریق در آمد بالایی برای تبلیغ کردن ، از دیگران دریافت نمایید از این رو زندگی شما متحول خواهد شد .  
  2. با دارا بودن تیک آبی اینستاگرام ، شما می توانید با شرکت های خارجی قرار داد بسته که ملزم به حضور شما در آن کشور نمی باشد . تنها داشتن تیک آبی اینستاگرام نشان دهنده معتبر بودن هویت شما می باشد .
  3. با داشتن تیک آبی اینستاگرام ، شما بین اشخاص مشهور و معروف دارای تیک آبی اینستاگرام دیده می شوید و توسط این افراد مشهور دنبال می شوید که به همین سبب شما بین هزاران کاربر دیده خواهید شد که باعث افزایش تعداد فالوور می شود . حتی شما می توانید با این اشخاص که دارای نیک آبی هستند ، تبادل داشته باشید .
  4. با گرفتن تیک آبی اینستاگرام ، شما جزء گزینه های تبلیغاتی شبکه اجتماعی اینستاگرام قرار گرفته ، که این موضوع موجب کسب درآمد دلاری از اینستاگرام می شود .

 

چگونه درخواست تیک آبی اینستاگرام دهیم ؟

 

 دریافت تیک آبی اینستاگرام نیازمند ، درخواست از اینستاگرام است .

شما می توانید با ارسال ایمیل انگلیسی به اینستاگرام ،  درخواست خود را ارسال کنید و تیم پشتیبانی با بررسی پیج شما و با در نظر گرفتن ،  یک سری عوامل که در  ارائه تیک آبی اینستاگرام موثر هستند ،  این تیک را به شما خواهند داد .

البته گرفتن تیک آبی اینستاگرام چندان هم ساده نیست و اینستاگرام با در نظر گرفتن ، پس از بررسی عوامل زیادی  از واجد شرایط بودن شما جهت دریافت تیک آبی اینستاگرام مطمئن می شود .

چند ویژگی مهم برای داشتن تیک آبی ، از نگاه اینستاگرام ، اکانت شما برای دریافت تیک آبی اینستاگرام باید دارای چه ویژگی هایی باشد ، معتبر بودن ، یکتایی یا منحصر به فرد بودن ،  کامل بودن ، قابل توجه بودن  و داشتن حد نساب ده هزار فالوور واقعی و فعال .

 

 معتبر بودن : یک اکانت ،  زمانی مشخص می شود که اکانت مربوط به یک شخص واقعی یا یک نهاد واقعی باشد .

 

یکتایی یا منحصر به فرد بودن : به معنی این است , که یک اکانت واحد و مشخص برای هر کسب و کاری یا نهادی وجود داشته باشد .  البته به غیر از برخی از موارد استثنا .

 

کامل بودن :  به چند ویژگی اشاره دارد ,  از آن جا که پیج شما نباید پرایوت یا شخصی باشد .  بلکه باید پابلیک یا عمومی باشد .  بنابراین کسانی  که  خواهان گرفتن تیک آبی اینستاگرام می باشند . اما  نمی خواهند اکانت شان را عمومی کنند باید از یکی از این خواسته ها صرف نظر کنند . ثانیا , اکانت حداقل یک پست باید داشته باشد , مهم تر از همه پروفیل پیج اینستاگرام باید ,  دارای تصویر باشد . به جز این سه مورد ، مورد چهارم ، این است که باید قسمت بیو پر شده باشد ،  مورد پنجم ،  آن که هیچ لینکی از شبکه های اجتماعی نباید در قسمت بیو درج شده باشد . داشتن یک اکانت اینستاگرام سامان یافته کامل از نظر محتوایی ، که شما می خواهید ارائه دهید، داشتن مهارت و فعال بودن در اکانت خود .

 

قابل توجه بودن : این مورد ،  آخر کار را برای افراد معمولی تمام میکند . اجازه گرفتن ،  تیک آبی را به آن ها نمی دهد ، زیرا قابل توجه بودن برای یک اکانت به معنای آن است ،  که آن اکانت مشهور باشد ،  افراد بسیار زیادی آن شخص را جستجو کنند ،   خود اینستاگرام می گوید که ما موارد را بررسی می کنیم و اکانت هایی که ،  از راه تبلیغات جستوجیشان را بیشتر کرده باشند ،  را در نظر می گیریم .

 زیاد بودن تعداد فالوور های اکانت اینستاگرام ، اولین مسئله ای است که ، منجر به افزایش شانس شما در راستای دریافت  تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت شما می شود . همانطور که اینستاگرام اشاره داشت ، در حال حاضر تنها افراد مشهور ، سلیبریتی ها ، افراد شناخته شده قادر به دریافت تیک آبی اینستاگرام هستند . افزایش بیش از اندازه تعداد فالوور های اکانت شما ،  یکی از مسائلی است که نشان می دهد ، که بنا به هر دلیلی فرد مشهوری ،  شناخته شده ای هستید . با این حال ، در نظر داشته باشید ،  که افزایش تعداد فالوور ها تنها یک مورد حائز اهمیت در راستای دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت محسوب می گردد ، به هیچ عنوان تضمین مبنی بر دریافت این نشان نخواهد بود . در نظر داشته باشید که اینستاگرام در رابطه با نحوه تعامل ، ارتباط شما ، با سایر فالوور ها دقت زیادی به خرج می دهد . انتشار عکس های جعلی ، به اصطلاح فیک به منظور افزایش فالوور ها به هیچ عنوان ، شانس شما را در راستای دریافت تیک آبی اینستاگرام  و تایید رسمی بودن اکانت افزایش نمی دهد ، بلکه نتیجه برعکس دارد . انتشار عکس های جعلی ، ساخت اکانت های دروغین ، موضوعی است که اینستاگرام در بخش قوانین و ضوابط استفاده،  از این شبکه اجتماعی ، از آن به عنوان نقض قوانین یاد می کند .  بنابراین تنها راه افزایش فالوور های اکانت اینستاگرام تان ،  در عین حال افزایش شانس خود به منظور دریافت تیک آبی اینستاگرام این است ، که خودتان باشید ،  با استفاده از دانش ،  قدرت ارتباط ،  خدمات ، هر استعداد دیگر که دارید ،  مطابق با قوانین اینستاگرام عمل کرده ، به فرد مشهورتری تبدیل شوید .  این موضوع تاثیر بسزایی ،  در افزایش شانس شما به منظور دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت خواهد داشت . یکی دیگر از مسائلی ، که شانس شما را در راستای دریافت تیک ، ابی اینستاگرام  و تایید رسمی بودن اکانت شما بیشتر می کند ، مربوط به برندسازی می باشد  . اگر در اکانت اینستاگرامی خود نماد ، یک برند محبوب را ارائه کنید ، شانس شما را برای دریافت تیک آبی ،  اینستاگرام افزایش می دهد . البته در نظر داشته باشید که ارائه نماد ،  یک برند تنها در شرایطی بازده مناسبی دارد ،  که شما در واقع صاحب آن برند ، مدیر بخش  بازار یابی آنلاین آن باشید . بنابراین باز هم ، استفاده از نماد های جعلی ، هیچ کمکی به افزایش شانس شما در راستای دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت نخواهد کرد .  تجربه نشان داده ،  که برند هایی که بیشتر خدمات عمومی ارائه کرده ،  با فالوور های خود به طور مستقیم در ارتباط هستند ، شانس بیشتری در راستای دریافت تیک آبی اینستاگرام دارند . بنابراین برند بودن و معرفی آن در اکانت اینستاگرام ، منجر به افزایش شانس شما در راستای دریافت تیک آبی در این شبکه اجتماعی می شود .  

 

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم ؟

 

حتما روزانه ، چندین ساعت را مشغول گذراندن وقت در شبکه های اجتماعی به خصوص ، اینستاگرام هستید . مسلما طبیعی است ، که تیک آبی کنار پروفایل اینستاگرام ، زیاد دیده اید . حتما  برای شما سوال پیش می آید ، که این ، تیک آبی چه معنایی دارد ، گرفتن تیک آبی در اینستاگرام در چند ثانیه ، چگونه است ؟  یادتان باشد ، که بر خلاف ، گذشته که تیک آبی فقط ، به افراد خاص ، سلیبریتی ها ، فوتبالیست ها ، خواننده ها ، موزیسین ها ، نقاش ها ، ورزشکاران مطرح ، بازیگران ، غیره ….  تعلق می گرفت . می توان برای پیج خود هم تیک آبی ، دریافت کنیم . پس حتما ، این مقاله را تا انتها دنبال کنید ، به دستور العمل هایی که ، به شما داده می شود عمل کنید .

 

در اینستاگرام فعال باشید :

 

برای دریافت ، تیک آبی باید فعالیت خود را در اینستاگرام بیشتر کنید . در تایم های مناسب ، پست بگذارید ، استراتژی گزاشتن ، پست در اینستاگرام ، تا بازده کارتان بالا برود . از کپشن ، تگ های مناسب ، استفاده کنید تا کاربران را ، مجذوب پیچ خود کنید . پست های ، مرتبط به حیطه ی کاری خود بگذارید ، از استوری استفاده کنید ، سعی در تبلیغات داشته باشید . اینستاگرام , همانند هر زمینه ی دیگری نیاز به فعالیت ، تلاش می باشد . تا به نتیجه مطلوب برسیم . بنابراین ، برای این که پیج خود را محبوب کنیم ، باید با تلاش مستمر ، ایجاد محتوای یونیک ، بتوانیم کاربران را به خود جذب کنیم ، تا آن ها دنبال کننده پیج ما باشند تا بتوانیم ، با آن ها تعامل داشته باشیم ، تا اینستاگرام پیج ما را تایید کند ، تا به محبوبیت دست پیدا کنیم و در آمد خود و پیج را بالا ببریم .

 

با کاربرانی که دارای تیک آبی اند ، ارتباط  برقرار کنید :

از دیگر ترفند های ، گرفتن تیک آبی اینستاگرام ، این است که سعی کنید بیشتر با کاربران معروف  دارای تیک آبی ارتباط برقرار کنید ، زیرا این امر دارای یک مزیت بارز می باشد که باعث می گردد  اینستاگرام نیز شما را به عنوان  فردی معتبر بشناسد . بنابر این  پروسه گرفتن تیک آبی از اینستاگرام برای شما بسیار آسان تر خواهد شد.

 

خرید خدمات تیک آبی اینستاگرام از سایت ایرانی لایک :

اگر به فکرخرید خدمات تیک آبی اینستاگرام هستید ، باید در نظر داشته باشید ، که قیمت تیک آبی اینستاگرام میلیونی است . یعنی شما باید میلیون ها تومان هزینه کنید ، تا این تیک آبی را دریافت نمایید . در این صورت  می توانید با مشاوره با سایت ایرانی لایک ، با پشتیبانی 24 ساعته فعال و با تجربه ایرانی لایک تماس گرفته ، تا به شما مشاوره کامل و جامع در مورد تیک آبی اینستاگرام را ارائه دهند ، شما می توانید در وبسایت ایرانی لایک از تمامی سرویس های درخواست تیک آبی اینستاگرام به خصوص خرید خدمات تیک آبی اینستاگرام بهره مند شوید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند